dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Świerkowisko Marzeny i Rafała

  1. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Podsumowanie tynków:
    500m2. koszt całkowity z listwami i materiałem 30zł. za metr.
  2. Z wielką wodą w tle...

    Tynkarze się wyprowadzili. Nawet całkiem calkiem posprzątane. A dzis od rana na dachu walczył pan Benek. Kleił i poprawiał, szukał dziur. Mam nadzieję, że mu się udało zakleić wszystko co ciekło.
    Wracając do piwnicy to woda wciąż stoi. Pokazała się pierwszy raz od czterdziestu lat. Świadczy to o ogromie wody jaka spadła z nieba w ciągu ostatnich dni. Na szczęście to tylko 10 cm. Cóż to jest wobec tragedii jaką przeżywają ludzie na południu. Trzymam kciuki za wszystkich, ...
  3. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Tynkarze się wyprowadzili. Nawet całkiem calkiem posprzątane. A dzis od rana na dachu walczył pan Benek. Kleił i poprawiał, szukał dziur. Mam nadzieję, że mu się udało zakleić wszystko co ciekło.
    Wracając do piwnicy to woda wciąż stoi. Pokazała się pierwszy raz od czterdziestu lat. Świadczy to o ogromie wody jaka spadła z nieba w ciągu ostatnich dni. Na szczęście to tylko 10 cm. Cóż to jest wobec tragedii jaką przeżywają ludzie na południu. Trzymam kciuki za wszystkich, ...
  4. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Czyli na wszystkich frontach niedobrze. Na dodatek zaczął cieknąć na kukawkach dach. Woda pokapuje sobie do środka w kilku miejscach. A to oznacza kolejne opóźnienia w pracach. Nie można przecież rozpoczynać następnych robót mając cieknący dach. Własnie jestem po rozmowie z wykonawcą dachu. Ma zajechać dziś po 19 na budowę i obejrzeć co się dzieje.
    Basiu w waszym terenie to już jest bardzo kiepsko. Mam nadzieję, że to już końcówka i, że większych szkód już nie będzie.
    Pozdrawiam.
  5. stracony dzień... z wielką wodą w tle...

    Szlag by to trafił!!!!! Cholerny deszcz pada i pada i pada... Moim tynkarzom został jeden dzień do zakończenia robót a wczoraj postanowili sobie nie przyjeżdżać. Podobno komunie były. Dziś jak zadzwoniłem zapytać czy będą to mówią, że się wybierają ale już w nieco odmienionym składzie bo jednego znaleźć nie mogli... Mam nadzieję, że to skończą.
    I z innej beczki. Ten cholerny deszcz zalał mi piwnicę. Wczoraj wylewałem do późnych godzin nocnych a dziś od samego ...