dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. D12a zaczynam!

    11.06.2002
    Dach pokryty folia, rynny sa, odwodnienie sie robi.
    Przyjechaly okna dachowe. Cale pokrycie dachowe z 6 oknami bedzie mnie kosztowalo ok 23 tys + wiezba 6 tys + robocizna 6 tys
    Przyjechala nareszcie moja Zona, byla z synem u tesciow, bede mial znaczaca pomoc.
    Pan od projektu do butli gazowej zabral mapiki i oddalil sie do projektowania.....
    Leje dalej..... na budowie mokro i slisko .... glajda...
    C.D.N.
  2. D12a zaczynam!

    08.06.2002
    Ale leje!
    Robotnicy na budowie mi mokna! Wiezba gotowa i polowa foli. Elektrycy dobrze pracuja jestem zaskoczony i podbudowany tymi ekipami. W srode blacha i powoli tynki. Material juz zgromadzilem a jeszcze tylko trzeba kominy podciagnac a le to pestka. Pogoda tylko dalej ma byc zla czyli opady.
    Robie odwodnienie czekam na zwir. I droga sie robi.... powoli.
    JEST OK!
    C.D.N.
  3. D12a zaczynam!

    06.06.2002
    Weszli elektrycy 35zlp/punkt.
    Wiezba prawie skonczona jutro folia i laty.
    Pozdrawiam mojego fachowca od koparek!!!!! Kiedy bedzie droga!!!
    Mysle nad odwodnieniem i wyrownaniem terenu ale nie moge nic robic bo Pan od drogi nie zaczal roboty!!!
    Gorale sa na piatke!!!
    3/4 sukcesu to dobry wykonawca!!!!!!!!!!!!!!
    Moze jesienia sie wprowadze!!
    Ide spac... cdn
    Ps. Jutro zamawiam blache i bede wiedzial ile wyniesie caly dach. ...
  4. D12a zaczynam!

    04.06.2002
    Mam gorali do wiezby! Robia ja i cala reszte. Posiedza u mnie chyba z 3 miesiace. Chi chi! Tynki posadzki, droga , dam im zarobic.
    ZAKLAD ENERGETYCZNY TO MONOPOLISCI I ZLODZIEJE! ZMUSZAJA DO ZROBIENIA PROJEKTU PRZYLACZA! ZAPLACILEM 2,4 tys ZA NIEGO!
    JAK NIE TO PRAD MIAL BYM ZA 2 lata!
    Skrzynka juz stoi,a za materialy w skladzie budowlanym zaplacilem 23,5 tys beton na strop 2,5 tys. i domek stoi.
    Ide spac.... cdn
  5. D12a zaczynam!

    13.05.2002
    Dalej cisza! Slychac tylko szum wody ktora polewam nasz strop. Dobra sprawa jest zraszacz ktory mozna umiescin na stropie i polewanie jest automatyczne chi chi!
    Od pierwszych pekniec nic sie nie zmienilo sa to lekkie zarysowanie i to jest wszystko w normie.
    W piatek przyjda robotnicy i zaczna poddasze. W przyszlym tygodniu gorale rozpoczna wiezbe a ja rozlicze sie ostaecznie ze skladem budowlanym i podam Wam calkowity koszt mojej inwestycji!
    c.d.n.
Strona 5 z 8