dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. D12a zaczynam!

    01.05.2001.
    Wydatkow jeszcze nie sumuje. Ok 6.05 bede sie rozliczal ze skladem budowlanym to dopiero napisze ile co mnie kosztowalo.
    Mam juz mury parteru, wlasnie je koncza, zostaly tylko dzialowe scianki i jeden komin. Ok 8.05 bede wylewal strop. Kupilem w koncu strop Porotherm. Zobaczymy jak to wyjdzie. Jestem troche nie zadowolony z ukladania cegiel w scianach, sa troche krzywo, czasami za duza dziura miedzy p+w zobaczymy co powie pani od nadzoru, ile mam potracic murarzowi z wyplaty. ...
  2. D12a zaczynam!

    24.04.2002
    Dostałem kredyt! Panie w bankach to jakis koszmar. Na niczym sie nie znaja, popelniaja mnustwo bledow.
    Na budowie ok. Tylko troche duzo zaprawy idzie na murowanie scian. Uzywam termoizolacyjnej, spoina ok 1 cm, zobaczymy jak bedzie dalej.
    Zamowilem strop i zaprawe.
    Brakuje mi tylko sily. Juz wiem z kad powiedzenie ze "budowal dom i umarł" chi chi.
    W nastepnym opisie podsumuje wydatki.
    c.d.n.
  3. D12a zaczynam!

    22.04.2002
    Dzisiaj mam juz na budowie potrzebne materialy i udalo mi sie pozyskac za darmo duzo potrzebnej ziemi do wyrownaia terenu. Przyjalem ok 30 samochodow po 18 ton. Jutro zaczynamy murowanie i rownanie. Byl pan z Porothermu wyjasnil nam jak sie buduje dal prospekty i jest ok.
    Jutro place ok 3000 za wode, 39 m ryrociagu i 18 m wcinki ale to na 4 dzialki. Do gminy trzeba odprowadzic 1000 zlp za podlaczenie(wpisowe). Ale ceny. Zostawie zaliczke na wiezbe. U mnie jest ok 10 m3. ...
  4. D12a zaczynam!

    17.04.2002
    Mam juz przyłącze wodne i pierwsza wylewke.
    W sobote startuje ze scianami, zdecydowalem sie na porotherm 30cm P+W i styropian.
    Ciekawe jak to bedzie szlo!
  5. D12a zaczynam!

    Jeszcze raz. Podaj prosze dokladniej. Ile za robocizne- wykop, wylanie itp, oraz ile mam zaplacic za sciny az do wiezby moja pow domu to ok 200mkw
Strona 7 z 8