dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasze budowanie-czyli kombinacja w alpejskim stylu

  1. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    25.05.2009

    Wczoraj dowiedziałam się że dzisiaj też chłopaki u mnie nie robią. Trochę to nie tak, nikt mi wcześniej o tym nie powiedział. Tak sobie chłopaków na początku chwaliłam, a oni taki numer mi wykręcają.
    Byłam wczoraj z małżem na budowie, tak sobie chodziliśmy po naszych apartamentach. Pięknie tam jest. Boże kiedy tam się wprowadzimy...

    Niunia jeszcze obsypana, okropnie mi jej żal bo taka ładna pogoda, a w domu musi jesszcze siedzieć.
  2. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    24.05.2009

    U mnie tematów niebuowlanych dlasza część. Moja malizna bardzo chora. 39 stopni długo się trzymał. Poszłam do lekarza bo czułam że jej nie przejdzie tak samo od siebie - diagnoza szkarlatyna???!!!!
    Gdzie ona to cholerstwo załapał. Zmęczona jestem, kilka nocek z głowy, ciągłe noszenie na rękach i biadolenie.
    Chwilowo mam dość
  3. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    22.05.2009

    ]Miał być ciąg dalszy z Enionem i jest.

    Zadzwoniłam i jakie zdziewienie mnie ogranęło, bo (o matko jaki cud) odnalazły się moje dokumenty i nawet do działu wykonawstwa są juz przekazane.
    W te migi zadzwoniłam do swojego elektryka, za pięć minut był w ENIONIE i żebyście nie myśleli że tak cudownie jest - odbiór może zrobić dopiero w poniedziałek bo nie ma z nim kto jechać. Potem jeszcze sypnąć kasą trzeba będzie i poczekać na licznik. ...
  4. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    21.05.2009

    No i ciąg dalszy naszej cudownej polskiej rzeczywistości.

    We wtorek przed południem dzwoni do mnie Pan Elektryk - złożyłem wszelkie dokumenty przyłączeniowe w Enionie, proszę teraz do nich dzwonić (a najlepiej jechać) i ich męczyć to szybciej Pani "wsadzą" licznik.

    No dobra jak szybciej "wsadzą" to coś trzeba działać.

    Dzwonię do Enionu - Chciałabym się dowiedzieć w sprawie podłączenia i ...
  5. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    21.05.2009

    A u mnie nic tylko cisza....
    przerwa do poniedziałku....
    Nie cierpię takiej bezczynności...
Strona 39 z 89