dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasze budowanie-czyli kombinacja w alpejskim stylu

  1. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    Dzisiaj murowanie szczytowych ścian, a jutro ma przyjechać więźba.

    Zdjęć z zalania płyty jeszcze nie wgrałam do komputera, bo poprostu nie miałam kiedy, troche takich rodzinnych uroczystości było.
    Moja Babcia ukochana Zofia obchodziła swoje 87 imieniny. Chciałabym na te lata co Ona ma być w takiej formie.
    Razem z moim małżem byliśmy w sobote podlać płyte. Wiadrami wyciągaliśmy wodę ze studni (nie ma jeszcze prądu, a nie chciało nam się brać ...
  2. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    Z PRZEJĘCIA, ŻE DRUGA STRONA, błędów w poprzednim poście w cholerę:
    nie beto - tylko beton
    nie szyty - tylko szczyty
    nie zestawienei - tylko zestawienie

    No a myslałam, że więcej. Ogólnie dzisiaj jestem bardzo zakręcona, od samego rana przygody, takie że niektórzy mają z mojego zachowania niezły ubaw. No przecież nie można zamiast w lusterku przeglądać się w kalkulatorze???!!!No kto mi zabroni?
  3. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    >>>>>>>DRUGA STRONA !!!!!!!!!<<<<<<<<

    Dzisiaj kończą chłopaki szlaownie. Na jutro zamówiony beto 22 m3 - czyli jakieś 3.960 zł :cry:

    Ojciec załatwił mi tańsze pustaki na szyty i ściany na piętrze, chociaż taka oszczędność.

    Muszę zrobić zestawienei wydatków......... :evil:
    Miałam to zrobić już dawno, ale wieczorem padam twarzą na pysk (jak to mówi moja koleżanka) i ciągle ...
  4. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu



    tak ku pamięci, pożyczone od troj'a
    bardzo mi się podobają
  5. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    Pieniążki z pierwszej transzy trafiły na konto. Część już wybrana bo pewne długi trzeba zapłacić. Zdjęć niestetry na razie u mnie NIET, ale może końcem tygodnia uda się coś wrzucić.

    Dzisiaj jest 24 dzień budowy. Chłopaki szalują pod płyte. W tym tygodniu mamy zamiar ją zalać. Z tego co wiem pewnie w piątek, o ile zdążą jutro zbrojenie zrobić.

    Mam nadzieję, że tak będzie. Jakoś mi się wydaje że to u mnie tak powoli wszystko idzie. Czy ...
Strona 79 z 89