dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

KasioMar

  1. klamka zapadła - budujemy Glicynkę 2 - ze zmianami:)

    Dzisiaj odebrałam POZWOLENIE NA BUDOWĘ!!! :) :) :)
    Przy okazji sprawdzając, czy jestem w stanie zdążyć po pracy do Halinowa przed 17tą.
    Zdążyłam!:)
    Byłam o 16:57 !!!
  2. klamka zapadła - budujemy Glicynkę 2 - ze zmianami:)

    Odwołuję wszystko co kiedykolwiek powiedziałam złego na nasz urząd gminy i oddział starostwa!
    Co prawda mylą się, jak każdy przeciętny człowiek, ale za to są miłe i potrzfią przeprosić jak nieprzeciętny urzędnik;)
    Pozwolenia wprawdzie jeszcze nie mamy, ale za to pani od PnB znalazła duuuużo braków w projekcie. Głównie chodziło o podpisy, zwymiarowania itp.
    Nasz architekt poprawiał to wszystko na miejscu w urzędzie przez 3 godziny w środę przed świętami. ...
  3. klamka zapadła - budujemy Glicynkę 2 - ze zmianami:)

    Cytat Napisał KasioMar
    Spotkało mnie pierwsze "czołowe zderzenie" z urzędem!
    Dzisiaj byliśmy w urzędzie w Halinowie i muszę powiedzieć, że moje wcześniejsze złe doświadczenie zostało zastąpione takim naprawdę pozytywnym. :D
    Złożyliśmy dokumenty do PNB i... wniosek "na zjazd" (patrz wyżej) - okazało się, że można jednak złożyć równocześnie i później dołączyć do pozwolenia. :)
    Może w piątek słońce jaśniej świeci?
    Teraz czekamy na pozwolenie...
  4. klamka zapadła - budujemy Glicynkę 2 - ze zmianami:)

    Już chcieliśmy kupić projekt w maju, ale p.architekt, która miała nam robić zmiany i adaptację, poradziła nam, żeby się jeszcze zastanowić, bo może ona nam pomoże znaleźć projekt wymagający mniej zmian.
    Byłoby super, gdyby się taki znalazł, więc znowu było przeglądanie kolejnych projektów...
    Rzeczywiście te wskazane przez p.architekt były bardziej zbliżone do naszych założeń, jednak...
    po kolejnych miesiącach zastanawiania się i szukania, w październiku ...
  5. klamka zapadła - budujemy Glicynkę 2 - ze zmianami:)

Strona 11 z 13