dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jolly

  1. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    C.D. dnia dzisiejszego!!!

    No i się zaczęło, mieli dzisiaj wchodzić z dachem... mieli, bo Pan nie raczył mnie powiadomić, że będzie miesięczne opóźnienie, bo mu gościu z morza wraca i tam trzeba najpierw zacząć!!!!

    I szlag mnie trafił :evil: :evil: :evil: , bo k.... tydzień czasu zwlekał, a mi pouciekali inni, gdyż sobie załatwili inną robotę!!!

    No to teraz wiem jaki Wy ból macie z ekipami, do tej pory było gucio, wszystko sami ...
  2. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    04.08.2004

    Coraz bardziej przeraża mnie widok ściany w salonie! :cry:
    UWAGA UWAGA POWSTAJE NOWA SCIANA PŁACZU (nikogo nie obrażając!) w stanie ukończonym będzie miała prawie 7 m wysokości!!!!!!
    Wyrosła niczym kolejny szczyt himalajski, ale musimy go zdobyć... :wink:

    Pocieszam się, że na tej właśnie ścianie powstaną piękne, oryginalne schody z balustradą awangardową wręcz!!!

    No i scykał mój kolega budowniczy, ani ...
  3. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    03.08.2004

    Czas trochę streścić to co się dzieje! Są już nowe zdjęcia! Warto obejrzeć!
    Stan trochę nieaktualny, bo na dzień dzisiejszy słupki już wylane, szczyty poprowadzone do wysokości okien, a jutro już ma wejść ekipa od dachu!!! Hurrraaaa!!!


    Mój budowlaniec tak się przejął rolą, że przesunął drzwi od sypialni, na pytanie dlaczego?- standardowo odpowiedział, bo mu się tak podoba!!!
    Kazałam zrobić tak jak w projekcie, owszem poprawił, ale
    ...
  4. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    26.07.04

    CZARNY, BARDZO CZARNY DZIEN!!!
    Miałam w nocy odwiedziny .... złodzieja!!! Zabrał na szczęście tylko wszystkie miarki, które były, ale jednak, nie bał się i ....

    To straszne, że są ludzie, którzy tak mogą sobie brać, nie zważając, że musiałam przez tyle lat samą pasztetową jeść, żeby móc wznieść kawałek ściany, a ten przyjdzie i w 5 minut :evil: :x :evil: :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    ...
  5. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    Opowiem Wam historię inspektora z banku!!!

    Miał tylko przyjechać i zobaczyć, czy budowa faktycznie jest i na jakim etapie.
    Przyjechał gościu, lekko po 60 (albo i dalej) i od razu z grubej rury:

    proszę Pani, ale te nadprożyki trochę zachlapane, mogliby bardziej się przyłożyć, a i te kolumienki z drewna ?

    - nie, nie z drewna, będą wylewane

    a no widzi Pani, w projekcie nie ma zaznaczonej tej zmiany, tylko błagam ma to być dla mnie ...
Strona 3 z 6