dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jolly

  1. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    25.07.2004

    Nooooooooo i prawie po urlopie, ale poczytajcie co przez 1,5 tygodnia zrobiliśmy:
    1. strop zalany
    2. ścianki kolankowe - gotowe
    3. więźba - na placu
    4. zbrojenie pod ostatni wieniec - przygotowane
    5. gościu z banku - zaliczony
    6. pieniędzy ze spółdzielni - nie wiem czy odzyskam


    szukam jeszcze ekipy do dachu, niestety kuzynki górale zajęci - szkoda, bo biorą tylko 20 PLN za m2, i robią naprawdę fajniutko i szybciutko, ...
  2. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    06.07.04

    Mam już strop nad kuchnią i jadalnią, zostało tylko rozłożenie stropu nad łazienką i kotłownią, ale dopiero jak komin zostanie wyciągnięty (?skąd?)

    Wojtuś, mimo., że w sobotę był na weselu, w niedzielę wiadomo - poprawiny , wstawił się w poniedziałek punktualnie i pociągnął komin na 1,70 (z cegły wiadomo!) zrobił 4 kanaliki....

    Zostało jeszcze domówienie pręta 10, 12 i 16 ... no trochę to żelastwo kosztuje, ale ...
  3. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    30.06.04

    Szalowanko skończone, o 12 zaczęli wyrabiać w betoniarce i o 16 było po wszystkim... Mam już wszystkie nadproża!!! :D Po południu skoczyliśmy do Castoramy, wybieraliśmy elementy kute dla znajomej balkoników, mam nadzieję, że będzie jej się podobał!!!


    01.07.04

    Wojtek ma ciągnąć komin, a Arek robi balkoniki! Nadproża schną, dzisiaj je rozszalujemy i ...
    :D MAM NOWE ZDJECIA Z BUDOWY, ZAPRASZAM DO ICH OGLADANIA, MAM NADZIEJE ZE MAKSIU ...
  4. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    29.06.04

    Ależ pogoda wczoraj popsuła nasze plany! Ale zaszalowane 2 strony został tylko podciąg.

    Mój niestety od dzisiaj robi dzieło sztuki - barierki na balkoniki dla znajomej, właśnie tnie materiał i będzie wyginał, więc na budowie ma przerwę, ale jest jeszcze Wojtek ...

    On dzisiaj ma lecieć z kominem, ciekawe jak mu pójdzie ...

    Arek już ma zamysł do bramy przesuwnej - samonośnej (nie wiem skąd on czerpie te pomysły) ...
  5. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    28.06.2004

    Od ostatniego zapisku w dzienniku, sporo się zmieniło:

    - mam już wylewki nad bramą garażową,
    - nad drzwiami w garażu - dwie
    - w łazience
    - do kotłowni
    - i drzwi zewnętrzne
    oraz położony strop nad garażem

    :D :lol: :D :lol: :D :lol: ale czadowo!!!
    Dzisiaj mają szalować na podciąg i od razu na super wielkie okno salonowe. Niestety pogoda nie dopisuje. Na szczęście mają gdzie się schować, przecież ...
Strona 4 z 6