dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

asioolka&dawid

  1. dziennik Asi i Dawida (Bergen II, LMP 90a)

    Ciągle pada... bleee

    Siedzimy z pieskiem w domu. Takie mamy ostatnio widoki :-)


    Wkleję jeszcze zdjęcie wylanego tarasu, bo ostatnio tego nie zrobiłam:)



    i to co lubię, dostaję je zawsze w maju, na urodzinki

    ...
  2. dziennik Asi i Dawida (Bergen II, LMP 90a)

    A to zdjęcia naszego nowego przyjaciela :-) Mieszka on z nami od poniedziałku i nieźle daje popalić ;)






    Wróćmy jednak do spraw budowlanych.. Jesteśmy na etapie poszukiwania dachówki i blachodachówki.. Powoli robimy wyceny, porównujemy i zatanawiamy się...
  3. dziennik Asi i Dawida (Bergen II, LMP 90a)

    Ciągle pada... No może w tym momencie akurat nie pada.. ale jest pochmurno i szaro. Nie lubię takiej pogody... chociaż dostrzegam jeden plus.. warzywka w ogródku rosną :) wczoraj posialiśmy trawę na działce... Prawie codziennie nam przybywa roślinek na działce, dostajemy je od mam i wujków... Mamy sześć drzewek owocowych, orzechy, kilka róż, piwonie, astry itp. itd.
    Wczoraj wymyśliłam sobie, żeby na tarasie zrobić ścianę z pergoli, na której będzie się opierał groszek ...
  4. dziennik Asi i Dawida (Bergen II, LMP 90a)

    A z dodatków... dostaliśmy niedawno własnoręczne, haftowane dzieła od mamy Dawida



    od niedawna cieszą też nasze oczy takie firany w salonie





    Z nowości tak jak pisałam, wylaliśmy ...
  5. dziennik Asi i Dawida (Bergen II, LMP 90a)

    Wewnątrz powolutku wykańczamy dół... jeszcze sporo mamy do zrobienia. Teraz wygląda to tak:

    Widok z kanapy na kominek. Boki planujemy okleić piaskową płytką ozdobną




    Tutaj druga część salonu. Nie mamy do niego nowiutkich mebli... ale wszystko w swoim czasie :-)

    ...
Strona 1 z 20