dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Peter.Gd

  1. Dziennik Piotrka i Edytki - M&L Berlin DCP160 po zmianac

    A na placu budowy dzieje się i to bardzo szybko:


    Komin goni powoli ściany i jest pierwszy widoka na salon. Troszke jestem zawiedziony rozmiarem iżałujemy, że nie wzieliśmy projektu 'oczko wyżej'. Ale w mieszkaniach po 60m2 sie mieszka to co tam. moze na żywo beędzie to inaczej wyglądało.


    I to samo tutaj widać. Sciana oddzielająca ...
  2. Dziennik Piotrka i Edytki - M&L Berlin DCP160 po zmianac

    Witam na forum Gryniu
    Szczerze to nie szukam żadnego wykonawcy. Powód:koszt usługi. Wycena z Rekuperatory pl to jakies 20 do 25tys zł. Poczytałem nieco to forum i zrobię instalację sam. Juz teraz można dostac rekuperatory za mniej niz 4k zamiast storka za 10. Poza tym koszt samej usługi to 5tys zł, a tak naprawde to dwa dni roboty. Ze względu na zmiany w projekcie musiałem też zmodyfikować projekt wentylacji myślę, że w sumie wyjdzie mnie koło 10 tyś ale troche trzeba było ...
  3. Dziennik Piotrka i Edytki - M&L Berlin DCP160 po zmianac

    Pierwszy dzień prac murarskich powyżej poziomu zero. Idzie tak szybko, że chyba sie wyrobie z dachem na lipiec. Najdłuższa przerwa będzie przy stropie ale moze wtedy chłopaki w końcu dokończą piwnice.
    Oczywiście codziennie odbieram kilka telefonów bo co chwila pojawiają sie jakieś pytania ale to na szczeście pierdółki.



  4. Dziennik Piotrka i Edytki - M&L Berlin DCP160 po zmianac

    Ależ to była długa przerwa, forum się zdążyło zmienić, tematy pogubić po tożeby sie za chwilę odnależć... Ale dosyć borsukowania. Trochę się wszystko przeciągnęłp przez długą zimę i zamiast w kwietniu robota rusza w połowie maja. Wreszcie miałem urlop i mogłem zwizytować budoweę osobiście. Fajnie pochodzić po swoim przytułku :P

    Ale nie ma tak słodko. Wyszły minusy nieukończenia prac izolacyjnych przed zimą. Sciany nasypu się obsypały, gdzieniegdzie ...
  5. Dziennik Piotrka i Edytki - M&L Berlin DCP160 po zmianac

    Kolejne fotki:

    Schodki wewnętrzne za kuchnią. wreszcie bedzie mozna normalnie zejsc :)

    Efekt koncowy:


    A teraz pozostaje czekac na pogode..

    Tymczasem dowiaduje sie, ze nasz wykonawca podaje zupełnie inne kwoty do zapłaty niż sie umawialiśmy. ...
Strona 1 z 6