dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Pistacja wśród sosen

    chciałabym zaprosićwszystkich chętnych do wyrażenia opinii na temat naszego dziennika i budowy bezpośrednio tutaj- nie będę zakładać noej strony dla komentarzy, chcę mieć wszystko w jednym miejscu. Więc niniejszym [i][b]ZAPRASZAM
  2. Pistacja wśród sosen

    no więc jak przysiadłam porządnie to się udało :lol:
    tak wygląda nasza działka.... znaczy wyglądała zanim zaczęło się dziać
  3. Pistacja wśród sosen

    No i nie udało się :cry:
    Będę jeszcze próbować, ale nie bardzo mam pomysły jak. Chyba potrwa ta nauka nieco dłużej.

    te pierwsze i największe sosny w tle są nasze ale niestety będzie trzeba sie ich pozbyć- to jedyne miejsce na garaż poza tym zajmują 1/4 działki, na pocieszenie powtarzam sobie że wokól na sąsiednich działkach jest ich jeszcze bardzo dużo
  4. Pistacja wśród sosen

    No to spróbuję na początek wkleić dwa zdjęcia jeszcze nie oszpeconej działki - właśnie tak wyglądała kiedy sie nią zachwyciliśmy, nawet dłużej - do maja 2009
  5. Pistacja wśród sosen

    no i tym sposobem zaczyna się historia kolejnej pistacji - tym razem w Wielkopolsce.
    myślę że w tym miejscu należą się od nas wielkie ukłony i podziękowania dla
    - Plento
    - Tabalugi
    - Dabell
    To wasze dzienniki i wasze pistacje pozwoliły nam spojrzeć na ten dom nie jak na zło konieczne ale jak na spełnienie marzeń.
    Chyba w dużym stopniu dzięki Wam oswoiliśmy ten dom i polubiliśny jeszcze zanim powstał na działce zarys jego fundamentów. ...
Strona 2 z 3