dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

an.i

  1. ~dom anny

    :roll: Pierwsze jest chyba lepsze, drugie zdecydowanie praktyczniejsze, bo pod schodami może zadziać się jeszcze wiele rzeczy - chciałabym aby pokazał się tam fragment postarzałego muru i tak zrobić jakby okna i schody wspierały się na fragmencie tego starego muru :o

    Czy się uda albo czy to jedyny pomysł - nie wiem czy się uda a pomysł - nie jedyny
    mam jeszcze kilka w zanadrzu i coraz cieńszy jestem Bolek....
  2. ~dom anny

    Tak?



    czy tak ?



    Na drugiej wizualizacji pierwsze okno powinno być do poziomu podłogi

    no i schody nie są takie jak powinny być ale ......
  3. ~dom anny



    Stoi już połowa ścian parteru.

    Dużo więcej nie będzie bo wszędzie okna.

    Miałam problem z cegłą.

    Pierwszy transport cegły był ~brudny. Trudno, może następny będzie lepszy, pomyślałam. Ale następny był taki sam. Majster chwalił jakość cegły i nic więcej go nie obchodziło, a mnie wkurzały te plamy. Pojechałam do składu i pytam dlaczego?

    ...
  4. ~dom anny

    :) ja tylko na chwilkę



    tak żeby pokazać że się dzieje.... i znowu lecę..

    Majster na moje szczęście jest zadowolony z cegły, poważnie traktuję jego oceny bo zawsze dokładnie opowiada mi dlaczego coś jest b. dobre a coś złe lub byle jakie.....
  5. ~dom anny

    :( od poniedziałku mogłabym stawiać ściany - dziś dostałam 3 wyceny na Ytong, na Porotherm i beton komórkowy...

    Jestem zdziwiona różnicą. Mała nie jest ale myślałam, że większa.

    Cenowo powinnam wybrać i pewnie na tym stanie beton komórkowy. 9 tys drożej wychodzi Porotherm, a potem drugie 9 Ytong, ale tam są już wszystkie nadproża zbrojone i systemowe. U mnie bardzo dużo, ponad 70 sztuk różnej długości, szerokości i wysokości.
    ...
Strona 11 z 25