dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

skalniaczek

  1. Domek na Skalistym Wzgórzu

    Witam Wszystkich po dłuuugiej przerwie.
    Już na samym początku muszę stwierdzić że mi się to nowe forum nie podoba.
    Muszę się do wszystkiego na nowo przyzwyczaić.
    Wszystko jakoś wolno chodzi. Dla mnie porażka!!!
  2. Domek na Skalistym Wzgórzu

    Wczoraj spadła na mnie doskonała wiadomość.
    Tynkarze oświadczyli, iż związku z tym, że zima jest do du... przyjdą wcześniej do nas. HURRA!!! :lol:
    W niedzielę mają nam powiedzieć dokładnie kiedy się pojawią. Chcą zrobić rekonesans na budowie i zobaczyć jaki zakres robót ich czeka.
    Wspaniała wiadomość, taka mikołajkowa!


  3. Domek na Skalistym Wzgórzu

    Dla pamięci!
    Za pozwoleniem Renaty z forum wklejam zdjęcia jej łazienki.
    Bardzo mi się podoba. Jest taka delikatna i jasna. Chiałabym z tych płytek zrobić górną łazienkę.



  4. Domek na Skalistym Wzgórzu

    Dziś był pracowity dzień. Pojechałyśmy z Zuzią na działkę z samego rana tzn. koło 9.30 :lol: zaopatrzone w szary papier, folię i sznurek.
    Zrobiłyśmy kołderki dla naszych roślin. Wszystkie te, które mógłby zniszczyć mróz dostały piękne szare kiecki przewiązane gustownym sznurkiem. Chyba w ostatniej chwili bo dziś wieczorem jest już przymrozek. A my nie zdążyłyśmy osłonić tylko małych tujek. Mam nadzieję, że jeszcze przed nadejściem zimy zdążymy to nadrobić. ...
  5. Domek na Skalistym Wzgórzu

    Za instalację rur do wody i kanalizacji w domu zapłaciliśmy: 5000 zł.

    2200 zł - robocizna
    2800 zł - materiały: 2 geberity, instalacja wod-kan czyli rury i takie tam inne: w 2 łazienkach (w jednej wanna+prysznic+umywalka, w drugiej wanna + umywalka), kuchnia, pralnia, kotłownia.

    Sądzę że jeszcze nie tak dużo. :lol: .
Strona 1 z 8