dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Po 40-stce do parteru

Po 40-stce do parteru

Oceń ten wpis
Witam!

Rok 2011 będzie dla mnie rokiem przełomowym, tak czuje.

1.Założyłam firmę.
Nie, żebym od razu zamierzała rzucać obecną pracę.. Daje mi co miesiąc cash na jedzenie i waciki oraz pewną czasową dyspozycyjność.
Dostałam regon, mam księgową,niedługo będę płacić pierwszy zus Zaopatrzyłam się też w pieczątkę, którą użyłam juz 4 razy! Ciągle zastanawiam się, gdzie nacisnąć, żeby zechciała się otworzyć. ale jestem już na dobrej drodze.

2. Kupiłam działkę, na którą z okien sypialni spoglądałam od 18 lat.
Jest ona położona na sąsiedniej ulicy, w zasadzie na wyciągniecie ręki, ale do tej pory niedostepna. W zasadzie im bardziej chcieliśmy ją kupić tym bardziej właścicielka nie chciała sprzedać ( "mam dwóch synów, może którys bedzie chciał sie budować, ziemia niech leży o jeść nie prosi") I tak stała biedaczyna, w sensie działka, pośród innych, zabudowanych, koszonych, zadbanych. Porastała zielskiem, piekne pokrzywy dosięgały na wysokość dorosłego człowieka...Wyrzucali sąsiedzi na nią co komu zbywało: liście po jesiennych porzadkach, skoszoną trawę ze swoich zadbanych działek, połamane gałęzie a i inne bio-odpadki pod osłona nocy też. Ziemia na niej żyzna, to pewne.
Synowie budować się nie chcieli, ale pieniądze na mieszkania potrzebne, więc kobieta uległa i działkę sprzedała. I to wszystko teraz moje! Działka wydawała się idealna, ale juz teraz widzę, że pokochałam ją za wczesnie i że to będzie miłość trudna. O czym jeszcze napiszę.

3.Mam zamiar budować dom.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar śmig_śmigalska
    Życzę powodzenia.
    Trudne miłości są najpiękniejsze i zwykle się je najdłużej pamięta
  2. Avatar agatka2106
    trzymam kciuki i za dom i za nowa prace
  3. Avatar franeczka
    tylko się cieszyć, ze nie ma większych problemów! Jak dla mnie świetne inwestycje i postanowienia w nowym roku! Trzymaj tak dalej!