dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jossi

drzwi zewnętrzne

Oceń ten wpis
Drzwi wyszły pięknie! Ale kolor z bramą garażową się rozjechał.. no więc 'trudno'.. stolarz powiedział że możemy przemalować, ale ja nie chciałam ich rozmontowywać, przewozić, niszczyć przy okazji... A kolor bardzo mi się podoba! Jest dużo ładniejszy od bramy garażowej.
Frontowe drzwi mają 9 centymetrów grubości, są z drzewa mahoniowego. Oczywiście do tego zamek antywłamaniowy, szybki są przeźroczyste, boki szybek z nierdzewki. Brakuje jeszcze podłużnej 80cm klamki, ale to zamontuje mi Pan za dwa tygodnie, bo teraz wyjechał.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-24 13.12.38.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	150912

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-24 13.13.03.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	150914

od środka same szybki i tu będzie zwykła klamka:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-24 13.11.33.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	150913

Drzwi od kotłowni w podobnym stylu, ale 7cm grubości i mają same paski z nierdzewek, klamka zwykła.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-11-24 13.15.09.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	150915

Updated 26-11-2012 at 16:11 by jossi

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    Drzwi mi sie bardzo podobaja.Z brama sie komponuja,nawet jesli odbiegaja lekko kolorystycznie.Mnie informowano,ze czasem te kolory sie roznia,nawet jesli maja takie same oznaczenia kolorystyczne.
  2. Avatar jossi
    Cytat Napisał alusia1974
    Drzwi mi sie bardzo podobaja.Z brama sie komponuja,nawet jesli odbiegaja lekko kolorystycznie.Mnie informowano,ze czasem te kolory sie roznia,nawet jesli maja takie same oznaczenia kolorystyczne.
    Ja kolor dobierałam z palety RAL, przykładając go do bramy. Wydawał się identyczny a tu dupa teraz nie wiem jaki odcień szarości dać na te 'gzymsy'. Czy jakiś w tonacji drzwi, albo bramy albo okien czy z innej bajki szary? Tło domu ma być w tonacji biały brudny. Ahh czasem sobie myślę 'wszystko jedno' i tak na to po roku nikt nie zwróci uwagi )
  3. Avatar devileczek
    Widze ze preferujesz szarosci, zarowno na zewnatrz jak i wewnatrz domu.
  4. Avatar jossi
    Cytat Napisał devileczek
    Widze ze preferujesz szarosci, zarowno na zewnatrz jak i wewnatrz domu.
    Tak wyszło chyba brązy i beże już mi się znudziły, przez cały czas mi towarzyszyły. A ja jednak jestem zwolenniczką zimnych kolorów.
  5. Avatar Ladybird76
    jossi drzwi prześliczne...
    Jeśli chodzi o kolory zimne też je uwielbiam ale okna chyba pozostawię niezmiennie w kolorze złoty dąb a wnętrze schłodzę