dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy dom dla wroga czyli nasz pierwszy Słodki :)

Postęp prac

Oceń ten wpis
Nigdy nie rozumiałam jak ktoś pisał, że kompletnie nie ma czasu ani siły na pisanie na bieżąco... Kajam się i przepraszam, już rozumiem to świetnie
Ostatni mój post z czerwca...

Oto podsumowanie i solidna porcja zdjęć. Klinkier się położył, w bólach ale jest. Ocieplenie od zewnątrz zrobione, pierwsza warstwa kleju, druga właśnie się robi. Ekipa fatalna więc pewności nie ma czy zrobimy do końca... Tynk na pewno zostaje na następny rok. W środku zaszaleliśmy Hydraulika, elektryka, tynki, wylewki są! Powiem więcej. Całą góra w gładzi i tapetach z włókna szklanego jest . Przyznam, że w planach gładzi nie było... ekipa od tynków wewnętrznych również się nie sprawdziła, nie pozostało nic innego jak gładzić by miało jakikolwiek wygląd...
No i okna! W bólach największych oto pojawiły się z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Wydawałoby się, że firma sprawdzona, opisywana na muratorze a tu taka wtopa. Opóźnienie jakie mieliśmy z oknami jest główną przyczyną niemożliwości wprowadzenia się do naszego nowego domu w grudniu... Za to Lizurej stanął na wysokości zadania i wykonał piękne drzwi zewnętrzne. Fajna ekipa, bezproblemowy montaż, polecam! Czekamy tylko jeszcze na opaskę drewnianą. Hardmet również rewelacja! Drzwi zamówione, przyjechały wtedy kiedy miały, bardzo solidnie i estetycznie zrobione. Montaż bez problemu. Brama garażowa również jest . Bramstal polecam z czystym sumieniem. Współpraca rewelacja! Co jeszcze udało nam się zrobić... Ocieplić poddasze i pomieszczenia nad garażem, czyli planowany gabinet i pralnię. Aaaa... no i "piękną" pergolę. Poprosiło się Panów od więźby dachowej czy by nie zechcieli. Zechcieli... i pieprznęli mi takie szlaczki na pergoli, że zawału dostałam. Oczywiście byli przekonani, że będę zachwycona . Nie miałam sumienia przyznać się, że jest masakra. Ekipa naprawdę super. W każdym razie, wzorki, do zabudowania . Wklejam etapy budowy!Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-06-15 18.16.43.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	148723Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-06-15 18.30.36.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	148724Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-06-21 18.19.47.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	148725Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-08-30 18.55.34.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	148726Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-10-06 11.44.59.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	148727
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar klinik
    Grunt, że jest do przodu!

    Jaką przewidujesz podbitkę? Drewnianą czy na OSB i na to tynk?

    Mam podobną bryłę budynku i się głowię co z robić z podbitką na takiej wysokości. Potem, żeby cokolwiek z nią zrobić, zakonserwować będę musiał postawić rusztowanie, a słabo to widzę po urządzeniu się także zewnętrznym. U siebie do okapu mam około 7-8 metrów. Widzę, że już macie podbitkę i jak planujecie ją konserwować potem na takiej wysokości?
  2. Avatar mtal
    Mamy podbitkę pcv w kolorze orzecha, to nie drewno. Jak faktycznie się zużyje, a raczej nie prędko, panele bardzo szybko się wymienia. Niczego nie musimy konserwować