dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MissOlii

bo fantazja jest od tego....

Oceń ten wpis
aby bawic sie, aby bawic sie na calego!!!!

Tak spiewałam majac 7 lat i pewnie to samo spiewala osoba wybierajaca kolory do swojej sypialni ktora my mamy teraz przyjemnosc remontowac. Czy w takim polaczeniu kolorow mozna w ogole funkcjonowac (tutaj juz sciany czesciowo zdarte ale byla polowa niebieska i polowa zielona)

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03540.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	157323


Drapanie szło w miare gładko ale że pierwsza wierzchnia (kremowa) farba nie schodzi cała decydujemy sie na tapetowanie. Nie idzie tego cholerstwa niczym zdrapac a zakładać gipsem, szlifowac i się męczyć-szkoda zachodu.

Tapeta prawie wybrana- wahamy sie miedzy dwoma kolorami jeden ciemny ale połyskliwy -taupe- z esami floresami drugi jasnoperłowy z pionowymi drążeniami. Zdjecie przekłamuje prawdziwy kolor Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03552.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	157325

Bardzo podoba mi sie ciemniejszy ale boimy sie ze te esy floresy moga przyprawiac o zawrot glowy i nie bedzie mowy o pracy w takim biurze.


do tego znalazłam przepiękną tapetę żywe kolory na perłowym tle..... chyba się starzeję.....

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03553.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	157327

zazwyczaj nie podoba mi się angielska mania tapetowania jednej sciany w kwiatowa tapete ale... tej tapecie nie moge sie oprzec!!! <3 gdzieś ją upchnę



przygoda z oknami w tym pokoju? ktos zasilikonował szparę miedzy oknem a sufitem

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03538.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	157328

po wyjeciu silikonu mamy strych ... nice... jak sie nie myle to tam chyba powinien byc normalny sufit???
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ago12
    Ta tapeta w esy-floresy jest śliczna! Hmm... Gdzie ją kupiłaś? Może też znajdę u siebie miejsce na taką...
  2. Avatar MissOlii
    Cytat Napisał ago12
    Ta tapeta w esy-floresy jest śliczna! Hmm... Gdzie ją kupiłaś? Może też znajdę u siebie miejsce na taką...

    tapeta jest z b&Q lub homebase