dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M

Plany, plany ...

Oceń ten wpis
Rzucę rzuty. Ku pamięci... Zmiany są istotne. Część z nich nie zostanie zrealizowana, ponieważ dzisiaj się dowiedziałam, że uległy zmianie przepisy. Budynki trzykondygnacyjne muszą mieć ścianę oddzielającą przedpokój od salonu. Jest to droga ewakuacyjna dla pozostałych kondygnacji. Czyli - my sobie, a urzędy sobie...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3161.jpg
Wyświetleń:	1060
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	260428


Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3162.jpg
Wyświetleń:	1044
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	260429


Poddasze - kopia piętra pierwszego. Nie przewidujemy żadnych zmian.

Zmiany -

Wyburzenie kominów
Wyburzenie ściany oddzielającej salon od jadalni
Przebudowa schodów (są strome, stopień ma tylko 20 cm !)
Powiększenie łazienki kosztem korytarza
Powiększenie kuchni kosztem schowka pod schodami.
Wstawienie drzwi przesuwnych na yard (z jadalni)
Zamurowanie drzwi wyjściowych na yard w kuchni. - wstawimy w ten otwór okno...

Updated 16-05-2014 at 15:05 by Mysza1984

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar euphoriaa
    Witam,
    My również jesteśmy po podobnych zmianach i wygląda to w miarę zgrabnie, kuchnia połączona została z jadalnią, a salon z korytarzem, góra pozostała bez zmian, układ podobny, tylko zamiast dwóch mamy trzy sypialnie, pozdrawiam i nie mogę doczekać dalszej fotorelacji
  2. Avatar Mysza1984
    Cytat Napisał euphoriaa
    Witam,
    My również jesteśmy po podobnych zmianach i wygląda to w miarę zgrabnie, kuchnia połączona została z jadalnią, a salon z korytarzem, góra pozostała bez zmian, układ podobny, tylko zamiast dwóch mamy trzy sypialnie, pozdrawiam i nie mogę doczekać dalszej fotorelacji

    Hej. No właśnie nie udalo nam się połączyc salonu z korytarzem. Tzn połączylismy ale niezgodnie z przepisami. więc trzeba w tym miejscu postawic ściane. Sypialnie mamy 4 Na planach nie ma 3 kondygnacji. W miare możliwości będę wstawiać dalsze zdjęcia. Pozdrawiam z deszczowego Belfastu