dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom na twardym wzgórzu.

Czerpnia i wyrzutnia zewnętrzna…

Oceń ten wpis
Izolacja dosycha ale przy tych temperaturach prawdopodobnie schnie szybciej, jak z kolei rozłożyłem rusztowanie na zachodnie ścianie szczytowej i zacząłem wycinać otwór pod wentylację na czerpnie.
Zewnętrzny otwór 250mm o od razu redukcja do 200 czyli w izolacji będzie przejście o mniejszego rozmiaru. Był porządek na poddaszu sporo wiercenia w gazobetonie i wycinania wąską piłą otwornicą.
Na zewnętrznym to samo tylko szary śnieg w lesie, potem dopasowanie i wyrównanie wstępna bowiem trzeba pamiętać że równości optyczna „oko Kochanej Żonki” różnie się z równością narzędziową „poziomnicy laserowej”.
Łatwo poszło cały dzień jak na wysokości 8,5m z tego co pamiętam najbardziej z zachodniej ściany to rozkładanie i składanie rusztowania warszawskiego.

















Następny dzień, deja-vi tylko na ośmiu ramkach warszawskiego ale praktycznie to samo robota tylko że wyrzutnia, rusztowanie zostawiłem na wschodniej ścianie na tarasie nad garażem. Akurat jutro sobota inwestorka dokona poprawnego poziomowania zamocowałem czerpnie i wyrzutnie pianę nisko prężną. Po dokonaniu poziomowania rusztowanie rozebrałem po poprawce mocowani a syreny alarmu.
Miło było zleź z tych rusztowań, resztę dnia rozmierzyłem kafelki na tarasach tak żeby fugi wyszły na dylatacjach zwłaszcza na tarasie wąskim tam gdzie są łączniku balkonowe Halefna bowiem tu jest największa praca płyt balkonowych.
CDN…
Z poważaniem Tomasz
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze