dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zuza35

Nie chcę domku z ogródkiem

Oceń ten wpis
Opowieść o tym jak Zuza kupowała takie cuś

Cuś objawiło się telefonicznie z numeru mamy. Dzwoni i mówi: "kup rurkę". A jaką rurkę? A taką do gazu, bo rurka już jest, tylko musi być inna, bo gaz z butli i ta rurka nie pasuje. A rzecz płyty w kuchni dotyczyła.
Ok, jadę po rurkę do LM. W dziale hudraulicznym 4 panów stoi. Nie lubię jak są w kupie, bo wtedy zawsze mają syndrom geda, który wie wszystko o wszystkich i wszystkim. No, ale nic to. Mówię: "rurkę poproszę". Panowie pytają do czego ta rurka. Mówię, że do gazu z butli i trza ją przyczepić do takiego dytka i ja ją chcę. Panowie już kpiąco jakiej średnicy ma być rurka. No to pytam grzecznie: a one różne są? Jeden mi mówi, że tak. Ale do gazu w butli to tylko jedna :o Ja sobie mogę być idiotka, bo blondynka, ale oni? Ok, jedziemy dalej. Kolejne trudne pytanie: a ile jej tej rurki. A ja nie wiem... No dobra, skonsultuję. Dzwonię do mamy i pytam ile rurki. A ta mi mówi, że nie ma pojęcia, bo to rurka, która się dziwnie nazywała (blond mam po mamie). No to ja zadzwonię do hydraulika (panowie mają ubaw). Hydraulika pytam ile rurki, a tam cisza i "a jakiej rurki?" No do diabła, zawraca głowę i nie wie o co?? No to pytam czy nic mamie nie kazał kupować, a on mi mówi, że kazał, ale dysze... Wiecie co to dysze? Ja wiem już, takie śrubki. Długo się zbierałam, żeby panom powiedzieć, że ja nie chcę już rurki tylko dysze... Ale i tak dysz nie mieli.
Następnego dnia szukałam dysz... po całym mieście... nigdzie nie ma... a upał fajny panował... Wreszcie gdzieś hen znalazłam dysze. Przy pytaniu: a jaki numer tych dysz, bo jest 5 rodzajów, wpadłam w histerię prawie. Hydraulik ma wyłączony telefon... ja już nie mam siły jeździć po raz kolejny na daleką Pragę. Kupiłam wszystkie pięć kompletów. Jeden pasuje.
Gdyby ktoś potrzebował dysz o różnych gwintach to zapraszam. [/img]
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum