dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jasabar

dziennik budowy - Alabaster

Oceń ten wpis
Pod naciskiem obserwatorów dziennika przysiadłam wreszcie do komputera i powklejałam nasze postępy, które są naprawdę niewielkie :lol: .

Dom, który wyglądał trochę śmiesznie i był dziwnie wysoki został wstępnie podsypany piachem, na którym powstanie chodniczek z kostki dookoła domu.

tak było:



a tak jest:




Tarasy nadal robią się :wink: Od frontu już gotowe. Trzeba jeszcze zrobić stopnie. Od ogrodu fachowcy kończą (właśnie jeździ masina - jak mówi moje dziecko i wciska kostkę w piach).






Obkładanie narożników piaskowcem pewnie odbędzie się dopiero w przyszłym roku, no chyba, że zima będzie mało mrozić. Chcieliśmy zrobić podbitkę, ale fachowiec doradził, żeby poczekać do wiosny, że niby wszystko jeszcze pracuje. Nie wiem, czy tak to jest - później dach przestanie pracować?
Narazie chciałabym, żeby mój mąż zebrał siły i zrobił wreszcie schody :roll:

Mebli kuchennych dzisiaj nie pokażę. Leżę chora w łóżku, a moje dziecie robi jedzenie dla reszty rodziny - nie chcielibyście widzieć kuchni w tej chwili :o
Jak posprzątam zrobię fotki :wink: . Narazie tylko barek:




Żadna z naszych trzech garderób nie ma zwykłych drzwi wejściowych. Po prostu nie chciałam takich mieć. W naszej sypialni powstaje wejście do garderoby. Narazie jest futryna, potem będą drzwi suwane, których wygląd już wymyśliłam. Muszę je narysować, podobnie jak zabudowę garderoby, którą wymyślam i oddać szkice do wykonawcy - czyli mężusia :lol:




To chyba wszystkie dotychczasowe zmiany.

Z wydarzeń ostatniego miesiąca - powitaliśmy w naszym domu dwie kolejne rodziny nowych alabastrowiczów, których domy powstaną niedaleko nas. Pozdrawiam Was :wink:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum