dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Najlepsze dzienniki budowy

  1. Take a Wise Viewing Task Together with LeapFrog Leap Pad Tablet

    This Leap Pad Knowing Tablet computer can be described as significantly active invent which was meant for the benefits of using young children between the ages of 4 and even 9. This particular training gadget flows manner in the evening traditionally personal computer this gives the aesthetic in addition to mp3 alternatives to assistance young children understand everything and then information without difficulty. A real sr form of ones iPad or simply ipod nano which includes a advanced on the lookout ...
  2. Zdjęcia biełej kuchni :)

    No i może jakieś zdjęcia? Mam z kuchni, więc pokazuję i polecam firmę ATLAS - w Krakowie Mix Meble. Kuchnia ma już pół roku







    Tagi - katalog słów kluczowych: biała kuchnia, siemens Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. taras skończony

    Wyszło pięknie Ekipa spisała się na medal., tak więc mogę spokojnie polecić. Trzeba może jeszcze poczekać na deszcz, aby w praktyce sprawdzić spadki. Z kolorem trafiliśmy idealnie.
  4. malowanie klatki schodowej i holu (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    udało nam się wkońcu wymalować hol i klatkę schodową , , , , , , we wrześniu pierwszoklasiści są pasowani na uczniów, a ja pasuje ściany ...
  5. W oczekiwaniu na SSZ

    Jeszcze z tydzień i powinniśmy mieć okna. Drzwi stalowe "zastępczo-budowlane" już czekają w garażu. Ale w międzyczasie choć nie dzieje się super dużo, to jednak coś tam budowlanego robimy:
    1. wyrównaliśmy działkę i wywieźliśmy nadmiar ziemi. To "wywieźliśmy" to jeszcze nie w 100%, ale proces trwa, nadmiar gliny składowany jest na razie na działce sąsiada. Musimy chyba pogonić koparkowego-wywoziciela, bo sąsiad chce pole orać.
    Na razie działka ...
Strona 22 z 27