dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Projekt domu jednorodzinnego. Planowanie planu.

    Udało się podpisać umowę przedwstępna na zakup działki w Poznaniu i można zabrać się na poważnie za planowanie.

    Zanim udam się do architekta chciałem mieć pewność że pomysły które pozbierałem mają sens, a sam dom nie zje mnie finansowo i zmieści się na działce.

    Działka ma wymiary 42 na 24 metry z droga dojazdową biegnącą wzdłuż długiego boku działki. Niestety warunki zabudowy których się spodziewam narzucają następujące ograniczenia: ...

    Updated Dzisiaj at 09:15 by redbrick

    Tagi - katalog słów kluczowych: projekt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Podbitka półbal boazeria szalówka deska tarasowa elewacyjna podłogowa listewki bal

    Szukasz wysokiej jakości wyrobów drewnianych?

    Zaufaj sprawdzonemu dostawcy! Oferujemy szeroki wybór produktów z surowego drewna, idealnych zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

    Nasze atuty:

    * Wysoka jakość: Drewno suszone, wyszlifowane i gotowe do malowania.
    * Szeroki wybór:
    • Podbitka i boazeria:
    - Grubość 11 mm, szerokość 9,5 cm - 28 zł/m²
    - Grubość 15 mm, szerokość ...
  3. Próba 2

  4. drzwi zewnętrzne firmy DERPAL z Janowa Lubelskiego

    Cytat Napisał sly1978 Zobacz post
    Bardzo proszę o opinię.
    Niestety zmuszony jestem napisać opinie, która mam nadzieję że będzie przestrogą dla kolejnych osób chcących dokonać zakupu produktów firmy Derpal. Zakupiłem drzwi zewnętrzne Derpal - umowa 4/2024r z dnia 23.02.2024r - model D-59 gr. 84mm wykonanych z sosny o kolorze RAL 3003, w sklepie Gala Drzwi i Okien Wioletty Gala – u Pana Pawła Gali z Warszawy na ulicy Bartyckiej. Niestety była to jedna z największych pomyłek jakie spotkały nas w ...
  5. Sztacheta kompozytowa

    Witam. Szukam rozwiązania, a mianowicie czym przykręcić sztachetę kompozytową do metalowej balustrady.Może ktoś da jakąś podpowiedź