dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    No umowa podpisana ,a na działce wyrosło nam powiększenie budki dla ptaków, :D to kantorek ekipy.
    Dziś w szef kuchni proponuje :

    - łapanie ekipy sąsiadki , coby dostęp do prądu uzyskać.
    - Zamówienie piasku
    - Zapoznanie się i oswojenie z ceną za systemy kominowe
    - Dokończenie wczorajszych rozrywek betonowo – stalowych

    Teraz zdałam sobie sprawę, że właściwie to rozpoczęliśmy budowanie domu ! W końcu pozwolenie ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Swoją droga czuję się dziwnie , ciągle płacimy a jeszcze nie wyszliśmy ponad powierzchnię ziemi. :-?
    Cały czas prowadzę drobiazgowy spis wydatków na budowę (oczywiście ogrodnicze wydatki to zupełnie inna sprawa – to wydatki konieczne do przeżycia budowy :wink: )
    Jutro trzeba dopłacić resztę za stal i wpłacić na kanoldy. Dla początkujących tak nazywają się w każdym razie w tutaj takie brzydkie , ale wytrzymalsze bloczki betonowe na ściany fundamentowe. ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Czy ktoś wie co się stało ze stalą??? Stała się jadalna ??? Ma być użyta do budowy nieistniejących u nas autostrad ???
    Dwa miesiące temu przygotowując się od strony kosztorysowej byłam w hurtowni stali i poprosiłam o wycenę „części metalowych”. Dziś poszłam na zakupy, hehe ładnie to brzmi : poproszę tonę stali . :wink: Ale patrząc poważnie to pierwotna wycena była o 1500 zł niższa!!!! Co było robić , wróciłam obdzwoniłam inne miejsca i zafundowałam ...
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    1. jadalnia po elektrykach:) wisza lampki nad stołem....którego niestety jeszcze niet :-?

    2. jadalnia j.w
    3.kuchnia po elektrykach - halogeny
    4. technika :D :D w saloonie :)
    5. juz nie wisza kable z sufitu... :)
    6. łazienka
    7. łazienka brakuje jeszcze luster :-?
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)