dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Kolej na geodetkę. Bardzo sobie cenie współpracę z nią. Po kupieniu działki mieliśmy kłopot by zlokalizować jej dokładne granice. Pani wymierzyła wszystko, odkopała nam kamienie, a policzyła jedynie wykonanie mapek. Teraz uprzejmie zapytała czy sama przygotuję paliki i deski podała wymiary, ilość, oraz na moją prośbę dwa adresy gdzie mogę takie cóś zamówić. :) Dostarczyłam dokumentacje i klucz. Zrobi wszystko w weekend . W poniedziałek się rozliczymy.
    Ekipa ...
  2. Dziennik Jayer'a

    Budynek caly ocieplony. Wpadlem na pomysl, zeby zrobic mu zdjecie jak Łysy daje (ksiezyc swieci). Zibaczymy jak wyjdzie, jutro pierwsze podejscie. Co wiecej, na pewno kiedys kupie sobie lunete i bede spedzal cale noce na tarasie. Na 100% niedlugo uruchomie galerie zdjec, z ostatnich robot (znaczy tynkow, instalacji, posadzek, ocieplenia itd).

    Dzisiaj niezle mi serce drzalo z chwilowej radosci. Zadzwonila Pani z Banku... Ze centrala potrzebuje jeszcze aktualizacji wyceny... Dzwonie ...
  3. "Bziabzia" czyli Alice realizuje marzenia

    2.04 (piątek)
    Zamiast buziaka na dzień dobry, dostaję burę :cry: od małżonki, że nie dopilnowałem wpisania godzin rozładunki dwóch ostatnich (formalnie to była ta sama) gruch. Nie przekonuje ją argument, że jak wół jest napisane w dokumencie pompy, że nie pracowała od 19 do 21. Jeśli będą jakieś problemy z wyceną czasu jej pracy, wezmę na siebie negocjacje z dostawcą betonu :evil:

    Jeszcze przed pracą jadę z Alą do tartaku zapłacić za drewno i ...
  4. "Bziabzia" czyli Alice realizuje marzenia

    1.04 (czwartek) [b]Prima Aprilis[/b]
    Nie był to dla nas zbyt rozrywkowy dzień. A przy tym strAAAAAsznie długi. Po porannym odwiedzeniu budowy, okazuje się, że ... nie ma wody, bo pompa nie chce załapać. Krótka wymiana uwag ze studniarzem i ręce opadają. Może być dopiero na drugi dzień, a poza tym, jak stwierdził - ponowne uruchomienie pompy - zajmie mu góra minutę, a nas będzie oczywiście to odpowiednio kosztowało :evil: Sugeruje, żeby popróbować jeszcze samemu. Wezmę ...
  5. "Bziabzia" czyli Alice realizuje marzenia

    29.03 (poniedziałek)
    Podwiozłem siatkę na działkę i przy okazji uzupełniłem naszą dokumentację fotograficzną. Kasia zamówiła deski dla ekipy i dowóz stali. Musi sobie biedactwo kupić jakieś specjalne obuwie robocze, bo szkoda jej botków na to błocko. Pocieszamy się, że zapowiadają na najbliższe dni lepszą pogodę. Jak dobrze pójdzie, to w czwartek-piątek będzie można wylewać ławy fundamentowe :D

    30.03 (wtorek)
    Robię za zaopatrzeniowca. Razem ...