dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    03 marca 2004

    Pan G przyjechał po 12...myslałm ze poprzycina listwy i poprawi pare niedoróbek..ale wiecie co nic bardziej mylnego :x :x nawet nie miał ochoty na cokolwiek powiedział tylko ze za darmo to on parcowacnie bedzie..a na podłoge co z tym zrobi to powiedzial ze moze na swoj koszt zdemontowac i wziasc w rozliczeniu :evil: :evil: hihih kon by sie usmiał...ale fakt pijusowaty chłop cham...
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    02 marca 2004


    dzisiaj kazałam sie wynosic Panu "G" - dla wiadomosci pełnej kim on jest podam na priva - OSTRZEGAC WSZYSTKICH
    Nic nie zrobili, tylko nie wiem po co przychodza chcieli wczesniej troche kasy..ale nie zapłaciłam tylko dlatego ze wiedziałam ze bedzie wtedy konczył ruski rok...znaczy nie skonczy bo w miedzyczasie Pan G załapał inna robotke i w czasie pracy u mnie jezdził tam..koles ktory to niby sie rozchorował to wlasnie tam pracuje...ale ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    26 luty - 02 marca 2004

    to sie u mnie porobiło..po kolei

    KAFLARZE PAN G - powiem krótko pijus i chamik..zle niedokladnie polozone kafle wprawdzie laik nie widzi ale....natomaist wsciekła jestem bo zle polozył drewniane panele Baltic Wood , bez pasów na kolek i mloteczek..panele widac na nich wszystkie łaczenia..brak izolacji z pianka bo mu sie krzywo folia przycinała...ot taki...ale jak sie pije w pracy i nie ma ochoty pracowac tak to wychodzi..
    Kabina...spierd..uszczelke ...
  4. Magi - czekając na wiosnę ...

    07-02-2004

    Ludziska kochane mam ogrodzenie :lol: Normalnie już jest. Muszę kliknąć kilka fotek a sami zobaczycie :D



    powiększenie

    Chociaż przejścia to z tym ogrodzeniem mamy. Facet zakładał wczoraj. Oczywiście mu brakło siatki. Mówił, że 17 m musiał dokupić. Wierzyć nam się nie chciało. Jeden metr dwa no może pięć ale 17 m :o My obliczyliśmy, ...
  5. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    06.03

    Wczoraj były kolejne osoby, żeby obejrzeć nasze mieszkanie. Zaczynam się czuć..... co najmniej dziwnie. No ale cóż..inaczej się nie da. W międzyczasie ciagle wracamy z mężem do naszego projektu i przerabiamy go zgodnie z naszymi potrzebami. Zdecydowalismy się na zbudowanie domu ze ścian jednowarstwowych z betonu komórkowego 36cm lub 42 cm. Dach pokryjemy blachodachówką (będzie taniej), chociaż ja bym wolała gontem bitumicznym. Troche obawiam się halasu przy ...