dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Brzezina na nizinach - dziennik budowy na wąskiej działce

    Dziś poległam na zakładaniu albumu ze zdjęciami.
    Poza tym przygotowania do przeprowadzki - przeglądamy oferty kontenerów magazynowych.
  2. Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki

    zamówiliśmy okna z firmy OKNOPLUS
    profil ArtPlus
    kolor z obu stron - ORZECH

    w kotłowni, łazience, i na poddaszu okna kolorowe tylko z zewnątrz


    narazie czekamy na pomiary i wtedy nastąpi korekta bo myślałem sobie, że mam otwory okienne 1500x1500, ale się myliłem, w skrócie to są takie jak wyszły murarzom z wysokości pustaka.
    całkiem możliwe że podmuruję ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Jutro ma przyjechac do mnie na reklamacje plytek imitujacych piaskowiec pan z firmy stegu - tak twierdzil w rozmowie telefonicznej kilka dni temu. Ale nie licze na cud, bo wczesniej juz umawial sie ze mna dwa razy na konkretny dzien i godzine i nie dotarl (wymowka korek, mgla). Zobaczymy jutro co tym razem pan wymysli.
  4. Nasza Iskierka :)

    01.01.2008
    Witam wszystkich w 2007 roku ;) Dawno nie pisałem bo nie było zarówno czasu jak i chęci :D Od kilku dni mieszkam już w naszym domku a Ania czeka aż popłynie gaz (mam nadzieję, że potrwa to jeszcze maksymalnie 1,5 tygodnia :) ). Na razie uzbroiłem sie w tymczasowe meble żeby nie spać na podłodze i mieć gdzie piwo postawić gdy siedzę wieczorami przed telewizorem grzejąc się kominkiem :D W tym albo przyszłym tygodniu planujemy wreszcie ruszyć z wykańczaniem góry, ...
  5. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Moje kochane robaczki, żabcie, osiołki :roll: :wink: , forumki i forumowicze :D
    No to pomału muszę żegnać się z budową i moim dzienniczkiem budowy :cry: :-?
    Mam nadzieję, że po takim zastrzyku euraczy długo nie będe musiał wyjeżdżać.
    Tak jak wspominałem jutro ostatnie moje prace na budowie, i pakować się polecę :cry:
    Mam nadzieję, że dorwę się w tej Holandii do interneta
    Budowę przejmie Jurek i brat. I będą monitorowani telefonicznie :lol: :lol:
    ...
Strona 1 z 6