dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Brama garażowa

    Ostatnią częścią opowieści o naszych zakupach stolarki otworowej jest historia o bramie garażowej. To akurat poszło nam szybko i bez większego przebierania, bo też w dziedzinie bram cudów nie uświadczysz. Tzn. wzięliśmy to co miał sprzedawca okien i dostaliśmy dzięki temu rabat „za kompleksowość zamówienia”.

    W blogowym wpisie również podsumowanie całych zakupów.

  2. Crazy House : Kasia&Tomek 6



    W piątek odebrałam z UM mapki, teraz musimy czekać do 15.11 i zgłosić się po pieczątkę zatwierdzającą ostatecznie podział. Potem musimy zdobyć nowy wyrys i wypis. Ciekawe ile to jeszcze wszystko potrwa zanim działeczka bedzie oficjalnie nasza.
    Geodeta jutro 2.11 ma złożyć podanie o zlecenie mu pracy – co moim zdaniem jest absurdem, bo to ja zlecam i ja płace - POLSKA.
    Projekt dalej nie został zakończony.
    Jak narazie nabieram optymizmu, ...
  3. Czekam na śnieg

    Plan na rok 2010 został wykonany.Dom stoi przykryty, czeka na śnieg, który bale dociśnie do siebie. Dobrze że prognozy pogodyo zimie stulecia się nie sprawdziły, śniegu od 10.10 nie było i dalej się nie zanosi. Z dalszą pracą poczekam do wiosny, nie mogę się doczekać przyszłej soboty bo będzie pierwszą od kwietnia bez rannego wstawania i pędzenia na budowe. Szacunek jeszcze raz dla ludzi budujących domy z bali zawodowo. A mądrości po SSO - samemu to można gazetę poczytać, ...
Strona 6 z 6