dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie budują

    Dawno tu nie zaglądałam
    ale dziś jest pilna potrzebazajrzyjcie tutaj koniecznie, proszę - chodzi o spalony dom naszej forumowej Nelci

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?208966-Nelli-Sza-splonal-dom-(&p=5605358#post560535
  2. Słów kilka wróbla „Tymka” – czyli o projekcie

    Cytat Napisał Ola i Adas Zobacz post
    Poszukiwania projektu tego idealnego (dla nas oczywiście) domu nasiliły się zaraz na początku 2012 r., kiedy sprawa podziału ziemi była już na finiszu . Oczywiście już wcześniej przeglądaliśmy tysiące projektów, ale wtedy wiedząc, że już wkrótce nasze marzenia będą wprowadzane w czyn, zabraliśmy się porządnie do pracy. Wytyczyliśmy sobie pewne warunki, które projekt musi spełniać. Mianowicie:
    - dom nieduży, o prostej, zwartej bryle i dwuspadzistym dachu, bez piwnicy,
    ...
  3. Krótka historia pewnej miłości – znaczy się pewnego domu, naszego domu!

    Cytat Napisał Ola i Adas Zobacz post
    Własny dom – to dla mnie, dziewczyny mieszkającej od zawsze w mieszkaniu, w bloku, to raczej wyłącznie marzenie. Dla mojego męża, wychowanego w domu na wsi, to coś zupełnie naturalnego. Temat budowy własnego domu kiełkował w naszej świadomości od bardzo dawna. Można powiedzieć, że wszelkie nasze wybory i decyzje, były powodowane głównie przez pryzmat własnego domu.

    Działkę otrzymaliśmy od rodziców męża. Zaraz po naszym ślubie (we wrześniu 2010), Teść
    ...