dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Anpiego

    2 listopada 2005

    Nadal szukam wykonawcy mojego stropu. Chętonych nie ma. Jutro mam dzwonić do jakiegoś machera, który powiedział, że się zastanowi. :-?

    Tymczasem pogoda zachowuje się tak, jakby stwierdziła: "czekam jeszcze, rób ten strop i zaczynamy zimę". :lol:

    Na razie mój strop leży w kawałkach na ziemi obok domu i czeka na dobrego człowieka (ekipę), która zrobi z niego prawdziwy strop:
    beleczki leżą i czekają
  2. Nurniego dziennik

    01.11.2005
    Żeby nie zapeszać z płotem już ruszyli. Dół pod fundament wykopany, teraz tylko zazbroić i lejemy. Deski na szalunek też przywiźli i rusztowanie dla ciepleniowców.
    Tylko ociepleniowcy jeszcze nie dojechali.
    Jak to dobrze, że nie dopłaciłem wykonawcy - i nie dopłacę. Na szczęście zostawiłem sobie (jak zwykle) "niedopłatę bezpieczeństwa" i z niej pokryję sobie większe rachunki za gaz. Wiem, że mi zrobią, bo cały styropian leży już ...
  3. domek dla szóstki

    W ciągu tygodnia nastąpił pewien, niedostrzegalny dla osób postronnych, postęp w budowie, to znaczy przybyło kilka nowych papierków w coraz grubszej teczce. Dostaliśmy - nie bez nerwów i ponaglania pani w gminie - decyzję o warunkach zabudowy, bo wreszcie są wszystkie potrzebne uzgodnienia. Trwało to razem ponad 2 miesiące.

    O tą decyzję dopominał się bank, bo z aktu notarialnego nie wynika, że nasza działka jest budowlana (kupiliśmy grunty rolne VI klasy). :( ...
  4. Dziennik Gerionowy

    No to materiały zakupione. Jutro z rańca zjeżdżają. Żeby tylko dekarze dopisali ;-) Jednak Lindab. Kupiłem to co najpotrzebniejsze, a rury spustowe, rurhaki i inne cuda - na wiosnę (bądź co bądź tysiąc w kieszeni). No chyba, że będę faktur na ten rok potrzebował...

    Dziś dzień mocno pracowity. Zakończyliśmy malowanie deski czołowej. Kolorek - jak się patrzy, sądzę, że po zamontowaniu na krokwiach i pokryciu dachóweczką, kolor piniowy (ciemna sosna) będzie ...
  5. Początek

    No i widać , jak na dłoni że nasze mieszkanko roztać z nami się nie chce. Postanowiło nie ułatwiać nam tego. Broni się...Jeżeli tylko rękami, to w porządku...mamy to z głowy!!! Jeżeli natomiast broni się nogami i rękami to czeka nas jeszcze 10 bonusów. :-? :-? JUz teraz przygotowanie mieszkanka do okazania wymaga trochę gimnastyki. Tu wycieraczka ( balkon) tu dywanik, tam serwetka..drzwi raczej otwarte...
    Otwieranie drzwi po zaanonsowaniu się przez domofon....
    ...
Strona 1 z 2