dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik takiej_ja - LMB 01

    - 01-12-2009 - 21:55 ([url=http://forum.muratordom.pl/dziennik-takiej-ja-lmb-01,t159815.htm]Dziennik takiej_ja[/url])
    GRUDZIEŃ SIĘ ZACZĄŁ... niedługo święta i 2010 rok się zacznie :wink:

    01.XII.2009 r.

    Dzisiaj wstaję rano i tak patrzę w te moje okienko i od kilku dni czuję wiosnę

    TAK WIOSNĘ...

    Za oknem słońce a u mnie tak czerwono i kwiaty w wiosnę :wink:

    Przedstawiam WAM moje ulubione Amarylisy...
    Wieczorkiem...
    ...
  2. Papusiowe domisko

    Ściany fundamentowe zaczynają rosnąć. Aż żal że to trzeba będzie wszystko zasypać piachem. Tyle roboty pójdzie do ziemi ;-(. Ja to bym mogła tam już się wprowadzić ;-).




    ...
  3. Ballada o domu

    Po przerwie niejakiej ciąg dalszy...
    Przywieziono pustaki i w niedzielne popołudnie wyglądało to sielsko:




    A we wtorek już o zmierzchu, po powrocie z pracy:




    ...
  4. Dziennik takiej_ja - LMB 01

    - 01-12-2009 - 21:25 ([url=http://forum.muratordom.pl/dziennik-takiej-ja-lmb-01,t159815.htm]Dziennik takiej_ja[/url])
    30.XI.2009 r. - OSTATKI... :wink:

    Po kilku dniach nieobecności na budowie - choróbsko mnie też dopadło :cry: - kiedy jechalismy na budowę, to widząc już z daleka dom, poczułam radość :wink:

    Zajeżdżamy a co ja tam widzę....
    Misiek sam zaczął drzwi z płyty pilśniowej... Jedne już były na zawiasach...

    A tak mi nic nie mówił, ja byłam zdziwiona, że tak kupił tylko zawias jeden, jakieś śruby, a gdzie płyta? Pomyslałam, ...
  5. Dziennik Piotrka i Edytki - M&L Berlin DCP160 po zmianac

    Grudzień juz a jeszcze nie ma izolacji zrobionej. temperatury spadły i robi sie nieciekawa pogoda. Zadtanawiam sie czy to dobra pora na izolacje przeciwwilgociowa. Książkowo 5 stpni na plusie i bez opadów to można robic ale w nocy przymrozki i sam nie wiem.
    Ojciec mnie straszy z kolega, ze dysterbit nie bedzie trzymal. Do tego sciana nie obeschnie prawidlowo bo bedzie juz zabezpieczona z jednej strony i wyjdzie mi grzyb. Troche dla mnie dziwne bo w środku ruch powietrza jest, to chyba ...
Strona 2 z 14