dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Osówkowy dziennik budowy

    1 grudnia 2003
    No straszna dziura w tym naszym dzienniku. Ale poniekąd czuję się usprawiedliwiona. Do wykańczania budowy, pracy, wożenia dziecka do szkoły codziennie 54 km i szczeniaka na wychowaniu dołożyłam sobie jeszcze studia podyplomowe...oczywiście płatne...No jakaś chora chyba jestem... :roll: Przyznaję, że mój mąż już chodzi z aureolą nad głową, bo wyobraźcie sobie - w tygodniu orze w pracy, wieczorami kontroluje budowę, dostarcza materiały, a w "Łikędy" ...
  2. opowieści magmi

    Ostatnio prowadzimy intensywne badania rynku. Oto wyniki:

    Materiały na stan surowy
    Kupujemy w najbliższych dniach Porotherm na wszystkie ściany oraz belki i pustaki stropowe. Co prawda tak jak wszyscy mamy nadzieję, że VAT wejdzie od maja, ale to co się da (czytaj: na ile nam starczy...) wolimy na wszelki wypadek kupić przed styczniem. Zwłaszcza, że od nowego roku ma wejść nowy - wyższy - cennik na Porotherm. Mam nadzieję, że hurtownia, w której materiały będą ...
  3. Dziennik Zielonej

    1 grudnia 2003
    W związku z prośbą niektórych forumowiczów próbowałam obliczyć tzw. koszty utrzymania domu. Na dzień dzisiejszy przedstawiam tylko dane dot. zużycia wody, gazu i prądu w poszczególnych miesiącach.

    WODA: lipiec: 22,6 sierpień: 15,7 wrzesień: 7,9 październik: 7,8 (wartości w m3)
    GAZ: lipiec: 29,2 sierpień: 29,0 wrzesień: 29,0 październik: 179,0 (wartości w m3)
    PRĄD: lipiec: 236 sierpień: 241 wrzesień: 263 październik: 303 ...