dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Wczoraj żona będąc na działce rozmawiała z matką sąsiadki która złożyła protest i ta bardzo się zdziwiła, że napisała to w takiej formie. Jutro chcemy jej pokazać te pisma niech wie co jej córka wyprawia. Może jeden przeciwniik nam odpadnie...
  2. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Pogoda jest bardzo łaskawa. Nie pamiętam, by listopad tak szybko mi minął i abym miała tyle energii i zapału. Zwykle o tej porze roku raczej zachowuję się tak jak niedźwiedź (niedźwiedzica :roll: ) szykujący się do zimowego snu : powolna, osowiała, bez chęci do działania. A tu proszę - chce mi się żyć! :wink: .
    Zapewne nie jest to tylko sprawka pogody i słoneczka, które się często przedziera przez chmury i serduszko rozpala, ale MÓJ DOMEK :D .
    Domek, który ...
  3. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Piątek 01.12.2006
    Czas na nowe zdjęcia, tak to rano było. Czyli prawie niemożliwe: 2 lukarny w 3.5 dnia. Normalnie tak naginali, że zagięli czasoptrzestrzeń.
    Czasowstrzymywacz.

    ...
  4. Mazurska chałupa komtura

    No i doczekałem sie ekipy od dachu. Przyjechało 3 braci z pobliskiej wsi. Ci sami co już byli i obmierzyli dach. Wyładowali sprzęt, nawiasem mówiąc niewiele tego było. Z kilku listew które przygotowane były jako łaty i kontrłaty na dach zrobili sobie zgrabne drabinki i dwóch z nich wskoczyło na dach. Faceci byli niewysocy, ale widać było po tym jak się poruszaja po dachu, że wprawe maja solidną. Wyciądnęli miarki i z zapałem mierzyli podobnie jak poprzednio cały dach. Krecili ...
  5. Dziennik Robina

    piatek, 01.12

    wpadłem w dzień na budowę i aż mi sie ciepło zrobiło- w końcu dom wygląda jak dom ;)
    Widać już kształt dachu, stoi większość więźby. Jak się zmruży oczy to mozna nawet sobie wyobrazić czerwień dachówki i kominów...
    Wygląda na to, że w przyszłym tygodniu konstrukcja dachu będzie gotowa i murarze skonczą murować sciany szczytowe. Srodek parteru już zrobiony, są wszystkie scianki działowe, pozostały do wymurowania jeszcze resztki ...
Strona 1 z 5