dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki

    wydatki najpierw czyli 143zł - desek kilka i rura pcv 4m

    Wczoraj murarze zrobili wszystko co wiąże się z murowaniem ścian na poddaszu.
    Ściana kolankowa na 4 pustaki maxy co wyszło jakieś 92cm (tak podał mi majster bo nawet sam nie zmierzyłem) na to wejdzie jeszcze wieniec jakieś 20cm i razem będzie 112cm, a do tego jeszcze 14cm murłata i ściana kolankowa będzie miała z murłatą 126cm.

    a teraz zdjęcia:

    obity dechami wieniec i ...
  2. Nasz BOJCZA

    Taaa, byłem parę dni temu na budowie, pięknie było... leżał sobie śnieg, świeciło słoneczko...
    Wpadłem tylko na moment, a chodziłem w kółko i cieszyłem się widokiem jak jakiś dzieciak :D.
    Piknie w święta będzie. :lol: :lol: :lol:

    Zresztą sami zobaczcie:


    Wcześniej ...
  3. budowe czas zaczac :))

    No i tak - po posadzkach juz chodzimy - sa sliczne gladziutkie, proste - idealne - caly dom wyglada z nimi bardzo ladnie :) za pare dni kupimy juz chyba podloge do duzego pokoju i zamowimy dzwi wewnetzrene - i moze wreszcie dokoncza mi montaz tych rolet :cry: - piec i grzejniki wstawimy za jakies 2 tygodnie - m oze :roll: - i potem powolutku reszte - juz sie ciesze!!!!!!!!

    A we wtorek jade do irlandii!!!!!!!!!!!!!!! W prezencie od meza za dzielna prace na dzialce - no dodam jeszcze ...
  4. Pelikan Kruków

    Wczoraj zostały wykonane pewne prace na poddaszu, dziś zakupione i wniesione bloczki gazobeton 12 na niektóre ścianki działowe.W poniedziałek pojawią się tam i będziemy już widzieć fragmenty pomieszczeń.A dziś przede wszystkim dom wzbogacił się o drzwi zewnętrzne, są takie zwykle, ale najważniejsze, że się zamkniemy i nie będzie wiało.W kolorze wiśnia,firmy Consalnet, drzwi Tytan z zamkiem centralnym pięciopunktowym, dziesięcioryglowym, bardzo pasują do mahoniowych okien. ...
  5. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    I jeszcze tam: http://www.komandor.pl/start.php?NR=58

    Długa droga daleka przed nami.



    Przykładowa możliwa realizacja naszej garderoby na poddaszu. Kiedy to będzie :(



    Ponieważ nasz synek orłem raczej nie będzie, nastawiamy ...
Strona 1 z 9