dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    A tak wygląda całkiem porządna działka, jak się na nią wpuści Luśkę... :wink:

  2. Dziennik ajupa

    30 marzec
    MAMY POZWOLENIE NA BUDOWĘ!!! :D :D :D
    Czekaliśmy na nie od 3 marca. Teraz tylko musi się uprawomocnić, wystąpimy o dziennik budowy, dokonamy zgłoszenia i koniec tej wstrętnej biurokracji! :D - Przynajmniej na jakiś czas. Jesteśmy też wstępnie umówieni z kierownikiem budowy. Mam takie mieszane uczucia, bo sprawdzałam dwóch i jeden chciał 2,5tys. a ten "nasz" 450zł :o - różnica kolosalna! Nie mam zamiaru płacić aż takich pieniędzy, ale ta ...
  3. Dziennik Martki

    A miało być różowo...
    Właśnie pan od studni sięwypiął i z poniedziałkowej roboty najpewniej nici - trudno znaleźc kogoś, kto nagle ma czas na za dwa dni. Gdybym nie zadzwoniła sama, pewnie w poniedziałek by się okazało, że nie przyjadą.
    Może ktoś ma namiar na porządnego studniarza?
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    62. Niby już wiosna a jakoś tak chłodno...

    Dziś 1 kwietnia - puściłęm jedną kszczę na forukm i na tym koniec. Lepiej nie przeginać. Za to na budtwie lekki ruch, tylko że nie tak jak było z planach. Dziś zgodnie z umową powinna mruczeć betoniarka i powinny robić się tynki... tylko, że już na wstępie wiadomo, że tak nie jest bo ekipa zapowiedziałą niepewnym głosem tygodniowe planowe przesunięcie terminu. Znając ich z ubiegłego sezonu to pewnie siedzą gdzieś ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Donoszę szybko ino, że tynki gotowe, od dwóch dni robi się co i przyłącze gazowe (z tym to cała historia - mam nadzieję, że w przyszły piątek będę miała więcej czasu i opiszę ze szczegółami, tudzież będe pisała w domu i tu ino wklejkę - obiecuję). Radek właśnie wiezie parapety wewnętrzne, w przyszłym tygodniu będzie rozruch c.o. i jak dobrze pójdzie to i wylewki. Blisko , coraz bliżej finału :D

    Ps. AgaJG i Sławek - dzięki, że zostawiaci nam ekipe ...
Strona 1 z 2