dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Ciężko pracowałem. Narżnąłem kilkadziesiąt desek 10, tych do mocowania styropianu. Z gigantycznej sterty odpadów po szalunkach deskę trzeba odnaleźć, obmierzyć, >18 idą na sztachety, > 23 na pasy pod-rynnowe i mansardowe, węższe do styropianu. Czyszczenie z betonu, cyrkulatka i dwa pietra do góry. Ciężka fizyczna praca... Trzech z czterech robotników pracuje u sąsiada, jeden, ten pokłócony u mnie - ale tylko dlatego, że na szefa patrzeć nie może - kleił styropiany ...
  2. Dziennik RybciaFiga

    W tym tygodniu:

    1. nie zaczęliśmy 31 marca (dobry początek!)
    2. skończymy rozbierać część starego budynku (2/04)
    3. ściągniemy humus (2/04 - mam nadzieję)
    4. w czwartek rano przyjdzie geodeta wytyczyć ramę budynku (3/04)
    5. być może wylejemy fundament (w sobotę - ale nie ma gwarancji...)

    Tylko szkoda, że zapowiadają deszcze.... :-(
  3. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 01-04-2008 - 22:00 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Dzisiaj spędziłam miłe popołudnie na budowie :) Piękna, słoneczna pogoda.Cieplutko :wink: a ja na własnym :D tarasie.Ptaszki śpiewały :D BOSKO!!! :D :P :lol: O...już niedługo,coraz bliżej :P 8) Aż żal,że wcześniej nie zdecydowaliśmy się na budowę domu :-? .Nie mogłam się oprzeć i wysłałam swoim kobitkom mms z nagranym filmikiem-słychać śpew ptaszków :wink: :P
    Panowie dzisiaj zaczęli kończyć garaż.Ale trzeba było najpierw zrobić małą poprawkę po hudraulikach-ulepszyć ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Dzisiaj mam dobry dzień :-) Ogrzewanie dalej ładnie sie robi..... :D :D :D a druga sprawa to w końcu przyjechały kanapy włoskie do salonu.....oj długo sie robiły we Włoszech a potem jeszcze dłużej lezakowały w Berlinie. No, ale w koncu dzisiaj zięć przywiózł moje kanapy i swoją kanapę też.... :D :D :D
    Wprawdzie jeszcze ich nie rozpakowaliśmy i pewnie długo jeszcze nie rozpakujemy bo są bardzo dobrze przygotowane do transportu ale kanapa córki stoi już na miejscu. ...
  5. Dom Świrka, Dzięcioła, Jasia i Zuzanki.

    Dostaliśmy pozwolenie na budowę !!!


    Mamy już prawomocne pozwolenie na budowę. :D
    Mamy podbity dziennik budowy :D
    Mamy nowe warunki przyłączenia gazu. Rura od sąsiadki po tej samej stronie ulicy. :D
    Mamy nowe warunki przyłączenia prądu. Przyłacze kablowe, zamiast napowietrznego. :D
    Architekt który adaptował nam projekt, zabiera sie teraz za załatwianie przyłączy. ...
Strona 1 z 11