dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. -== Misiak buduje sobie Dom w Winorośli 2 ==-

    fotka z moim bajorkiem




    które mam jutro zamiar wypompować nowa bardziej wydajna pompa




    jest na waż strażacki i ma wydajnosc 10000-15000 l/h

    jutro ma przyjechac pierwsza partia wywrotek z piaskiem razam ma byc 300 ton !!!
  2. Dziennik Gerionowy

    Dziś będą prawie same zdjęcia.
    Kolejny łikend który nam upłynął intensywnie i pracowicie. Ja nie wiem, po przeprowadzce pewnie zwariuję, bo będę nieprzyzwyczajony do taki jakichś dziwnych sobót i niedziel…J
    Pomału dom zaczyna wyglądać jak dom. Ale po kolei.

    W sobotę zjawił się kolega naszego wykonawcy – instalator Jacek. Mnie na nogi postawił (zamiast kawy) telefon od niego. Że wanna, którą miał nam podłączyć ma zmiażdżony narożnik. ...
  3. Tam gdzie rosną Magnolie

    Kostki zostały położone... :lol:

    Co prawda "kładzenie" było etapowe, bo deszcze,które przyszły z dniem wiosny ( ironia losu :wink: ) skutecznie wstrzymały prace.

    Archiwalne zdjątką jeszcze sprzed "potopu"



    Część podjazdu w deszczu



    paliki wytyczające ...
  4. Dom wg.projektu indywidualnego B. i R.

    Cytat Napisał adix
    Witam
    Pieknie, widac ze masz zaciecie, swietny pomysł z laskiem.
    Ale do tematu...... gdzie kupowałes pt za takie pieniadze...jesli to nie sekret i moze masz wiesci co maja w tej chwili
    Pozdrawiam
    Adix
    prosze o komentarz w komentarzach do mojego dziennika z góry dziękuje
  5. Dom wg.projektu indywidualnego B. i R.

    od czwartku polewamy wodą płyte ,jak trzeba to nie ma deszczu ,hehe,teraz by sie przydały opady, ale cóz trzeba pompowac ze studni i lać,
    musiałem dokupić węża i złączki , pompa działa bez zarzutu,jak przyjdą budowlańcy po świetach maja siedziec cały czas az dojdą z murami pod więźbę,to roboty znów ruszą pęłną parą , musze zamówic toy toya(wc-przenośne) na działke,phoroterm 44 juz jest,mozna zaczynać murować

    pozdrawiam
Strona 1 z 12