dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Sylwka i Kasi

    Sobota 30 kwietnia 2005r

    Teraz będzie czas pielęgnacji betonu na stropie.
    W czwartek nie trzeba było nic robić bo prawie cały dzień padał deszcz, aż nawet tam gdzie kapało z szalunków na schody to trochę wypłukało beton ale generalnie jest OK.

    W piątek nie mogłem bo byłem na dyżurze ale dzisiaj w sobotę już trzeba jechać polać beton. Dzień bardzo ciepły i słoneczny.
    Zatem pielęgnację betonu ...
    ...
  2. Dziennik Sylwka i Kasi

    Środa - 27 kwietnia 2005r.

    Dzień zalewania stropu.
    Dokładnie cztery tygodnie od chwili pierwszego wbicia "łychy" koparki przy kopaniu fundamentów.

    Chodziłem i powiem szczerze trochę upierdliwie upominałem się o wszystkie detale zbrojenia zalecone wczoraj przez kierownika budowy. Oczywiście majster cały czas gderał, że to niby wina pracowników bo jak sam nie dopilnuje to oni ciągle czegoś nie dorobią :-)

    Zamówiony beton ...
  3. Dziennik Sylwka i Kasi

    Wtorek 26 kwietnia 2005 roku.

    To był dzień układania stropu: belek i pustaków stropowych.



    Układano również zbrojenie wieńców - generalnie ostra praca nad przygotowaniem stropu do zalania (no i oczywiście schodów na poddasze).

    Aha no i najważniejsze - postanowiłem mieć jakiś swój ...
  4. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    BTW dziennik kupiłam, jest zielony - niebieskich nie było :cry: :cry: :cry:
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    W piatek dokonałam zgłoszenia domku dla Bartka, i nieoficjalnie idę budować, oficjalnie to mogę za 30 dni, ale co mi tam...
    Panowie chyba już skończyli, śmieszne ale ja nawet ostatnio nie miałam czasu na przejscie za drugi dom, żeby zobaczyć co zrobili, zaraz to nadrobię....
    poniewż mamy ładną pogodę a dzisiaj jest święto pracy to ja idę podracować w ogrodzie :D