dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    My też spędziliśmy dzień bardzo pracowicie. Okorowanie desek, przycięcie na wymiar, pomalowanie i przykręcenie - bardzo przyjemna praca, jesteśmy dumni :). Na razie powstały cztery przęsła, reszta za jakiś czas. W pracy dzielnie wspierali nas dziadkowie.

  2. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    (1 maja) Rury kanalizacyjne dojechały i nawet są już zmontowane :)
    Mamy też legalettowski styropian wokół garażu.

  3. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Dziś, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, moi biedni panowie układali podbitkę. Ja postałam na zewnątrz tylko po to, zeby cyknąć kilka fot i strasznie zmarzłam. Nie wiem, jak oni mogli tam pracować przez tyle godzin. Zaparzyłam im kawkę i zagoniłam do domu (było juz po 18.oo). Może jutro będzie cieplej :roll:

    W każdym razie - foty dla was są :wink:



    ...
  4. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Nie można powiedzieć by "długi wekkend" był dla moich majstrów czasem odpoczynku . Dzisiaj świętowali 1 Maja malując salon, wycinając otwory pod przyszłe oświetlenie w suficie podwieszanym w holu, mocując listwy i odkurzając schody klatki schodowej :roll: .
    Jutro muszą wyrównać stopnie, bo pierwszy wyszedł zbyt niski, a ostatni za wysoki. Ponieważ umówiłam się ze stolarzem na pomiar stopni drewnianych - schody mają być jak najszybciej poprawione , ...
  5. Dziennik budowy KZE

    29.04.2007r.

    Robotnicy pracują... ale na innej budowie.. :lol: No, ale jakoś przeżyję te opóźnienia byleby dalej dobrze robili i w tej samej dobrej cenie.. :P

    Skoro już Wykonawca wyrównał mi działke to postanowiłem ją ciut uporządkować. Sąsiad mnie zachęcił, bo powiedział, że moge dorzucić się do jego kontenerka na śmieci (bo całego nie wykorzysta). Tak więc zmotywowany zabrałem się za wyrzucanie kilku odpadów. Wykonawca rzeczywiście wyrównał, ...
Strona 1 z 9