dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wielka akcja

    Tytuł zaczerpnięty z komentarza Tofee .

    Wielka akcja rozpoczęta - ruszyliśmy z kopyta z wszelkimi pracami.
    Pierwsza z nich - zakopanie kabla zasilającego alarm. Mąż pewnie sklął mnie tysiąckrotnie, bo uparłam się, żeby zakopać ten kabel tak jak jest zakopany kabel przyłączeniowy, czyli między przyszłymi murkami oporowymi. Chodzi o to by w niedalekiej mam nadzieję przyszłości koparka bądź robotnicy łopatami nie uszkodzili tego kabla. Niestety oprócz kopania ...

    Updated 01-05-2013 at 23:32 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Posadziliśmy las....

    ...w garażu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	60,8 KB
ID:	186982

    Po kolei to tak. W sobotę murarze zakończyli beczkę. Niestety musieli zmienić już front robót, a u nas na tapecie jest zalewanie stropu. Ponieważ garaż mamy obniżony najlepiej zrobić to dwuetapowo. Dodatkowa korzyść dla mnie jest taka że część desek oraz stempli będzie można wykorzystać dwukrotnie.
    Zadana podjął się mój teść. Podobno wybudował połowę domów we wsi i po podejściu do tematu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: miotła, pasy, steple, strop Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Świstakowa Zygmuntówka

    W poniedziałek przyszedł czas na małe poprawki. W niektórych miejscach piach się obsypał. Częściowo przyczyniła się do tego nasza labradorka. Biegała jak szalona pośród piaskowych wydm i była niezwykle ciekawa co jest w wykopanych rowach. Zastanawialiśmy się z mężem kiedy tam wpadnie. Na szczęście nie wpadła, ale trochę nabroiła.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	186980Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	99,4 KB
ID:	186981

    Natomiast we wtorek został wylany chudziak:

    ...
  4. reszta

    Jeszcze raz sypialnia, pokój gościnny i gabinet.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130430_153808.jpg
Wyświetleń:	277
Rozmiar:	82,3 KB
ID:	186977   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130430_153719.jpg
Wyświetleń:	242
Rozmiar:	80,3 KB
ID:	186978   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130430_153700.jpg
Wyświetleń:	228
Rozmiar:	80,5 KB
ID:	186979  
  5. kolor kominka

    Został wykorzystany tynk Alpina: linie efekt i metal efekt. Linie robi się specjalną szczoteczką, którą dokopuje się do kompletu, a później po 12h maluje się metal efekt wałeczkiem. Problemy były bo tynk za szybko wysychał, a że mąż jest dokładny to tak długo maział, żeby linie były prościutkie i gdzieniegdzie powstały grudki, ale nie zamierzam się tym przejmować.. Najgorzej było z wnękami, ale je wypełnimy szkłem mlecznym. W każdym razie po odklejeniu taśm i przyłożeniu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: alpina, kominek, linie efekt, metal efekt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4