dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. *Iskierka*

    Dużo się nie zmieniło, bo deszczowa pogoda uniemożliwiła prace na zewnątrz, nie mniej jednak klejenie styropianu rozpoczęło się.
    Na szczęście dziś nie pada i ekipa spokojnie pracuje. Tempo jest jak na mój gust niezłe i kto wie może juz wieczorem domek zostanie pokryty styropianowym płaszczykiem?
    W ogóle cały etap elewacyjny miał być realizowany we wrześniu, ale zbieg okoliczności sprawił, że ocieplamy teraz. No i dopadł nas dziki pęd, bo trzeba było szybko ...
  2. Dom w mimozach

    Podłoga w spiżarni wykonana własnoręcznie :D do terakoty daleko ale i tak nieźle wyszło :roll:



  3. Beryl - Wiolki i Jaśka gdzieś w małopolsce

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
    Od dawna już czytam wasze wpisy ale dopiero teraz poczułam że ja też chce należeć do waszego grona.Jak wielu z was również budujemy domek naszych marzeń zaczeliśmy w 2001 roku i tak zeszło aż do tego roku ale we wrześniu mam nadzieje że się wprowadzimy. Zapytacie zapewnie czemu tak długo?
    Już wam odpowiadam ponieważ budujemy dom systemem gospodarczym niezawsze była gotówka na wydatki związane z budową a w dużej mierze ...
  4. Prymulkowa przygoda.

    Uff... Układanie fliz w kotłowni prawie na ukończeniu (przynajmniej w etapie pierwszym, bo do całości jeszcze sporo brakuje - najpierw trzeba zabudować te wystające rury wod-kan). Sporo roboty odwalił mój Ociec, najlepszy człowiek na świecie ;) Dzięki!!! No i oczywiście zadeklarował dalszą pomoc przy kolejnych płytkach... No i jak tu nie szanować Starszych? ;)

    Kotłownia wygląda na dzień dzisiejszy tak:
    ...
  5. Dziennik Sosenki :)

    Muszę się pochwalić! a co ;)

    olasosenko
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
Strona 11 z 17