dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Ged'a

    Szalunki stropu parteru zostały zdjęte, łazienka w pomieszczeniu gospodarczym wymurowana, dokupiłem 6 palet cegły K3 po 4,50 !!! za maksa płaciłem o połowę mniej - w styczniu. Mozolnie oklejam papą piwnicę. Ostatecznie - dzisiaj zamówiłem okna do budynku bocznego - nie jestem pewny koloru ... Rozpracowuję styropian - 300 m3 - więc jest nad czym myśleć. Zaczynam być zmęczony budową, ale wiem, że to przejściowy kryzys - poza sprawami logistycznymi, sam robię izolację i ocieplenie ...
  2. "zhumanizowana Andromeda"

  3. "zhumanizowana Andromeda"

    Chciałabym wkleić zdjęcia ,ale chyba nie dam rady ...

    Pod górkę ...Dzwonimy po beton B-20 i słyszymy takie ceny ,że szok...
    Cena netto betonu na fundament to najańsza wersja 230 zł +22%VAT-u, a jeżeli jest gdzieś dalej ,to do każdego metra sześciennego nalezy dodac 25 zł... :( A tego betonu podobno potrzebujemy 40 metrów sześciennych ...Nawet nie chcę wiedzieć ,ile to wyjdzie po przemnożeniu...
    Telefony odbieraja czasami dziwni ...
  4. Pyrgon i Żona Pyrgona budują w Golęczewie

    Studnia skończona - mamy wodę! Ale co tam, wykopy pod fundamenty prawie skończone. Zaiste - cytując któregoś z Szanownych Forumowiczów - na tym etapie wydaje się nam że budujemy domek dla lalek a nie wygodną chałupę.

    Dzisiaj latałem pomiędzy wykopami i mierzyłem jak niewierny Tomasz wszystko co się da. Tu i ówdzie wydało mi się że brakuje po 3-5 cm (albo za dużo), ale na tym etapie to podobno normalne - po wylaniu ław będzie można sę bardziej popastwić z ...
  5. budowe czas zaczac :))

    a jutro pojade sobie na dzialeczke posprzatam w przyczepie :) , no i porobie male porzadki na budowie - kawalki siporeksow do wora szczota w ruch - chyba przesadzam ale jakis porzadek musi byc nie?
Strona 2 z 13