dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. 1.06.2011 Niestety nikt sie nie pojawił aby zaczac wykopy



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka 01062011.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	58983

    Więc czekam dalej !

    Updated 04-06-2011 at 10:19 by jarekwr1972

    Tagi - katalog słów kluczowych: hanlo Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Od początku

    Witam wszystkich serdecznie.
    Trochę się zgapiłem ale postanawiam opisać moje przygody

    Czas trochę podgonić uzupełnianie mojego dziennika budowy.



    Więc od początku. Kupiłem działeczkę w Dopiewie i czas było rozpocząć poszukiwania wykonawcy. Od początku uznałem, że muszę znaleźć generalnego wykonawcę. Jestem osobą aktywną zawodowo i nie mogę sobie pozwolić na to by budować systemem gospodarczym. Zależało mi na tym by gwarantem mojej budowy
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: mytkowski Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. tynki skończone

    Tynki już sa skończone. Wczoraj Panowie zrobili ostatnie poprawki. Ostatecznie się rozliczyliśmy, całość wyszła 10 000 zł. jak to na budowie, wszystko kosztuje 10 000 zł no ale jako bonus mamy tynki u góry, których mieliśmy nie mieć.
    Poza tym zamówiliśmy wełnę na ocieplenie. 16 cm toprock rookcwoola i 10 cm rockmin. jak tynki przeschną to chyba będziemy ocieplać.
    Za jakiś tydzień wchodzi Janek od ogrzewania. Do tego czasu musimy rozłożyc styropian na podłogach. ...
  4. Tak sobie radzę z budowlanym stresem ...

    Tak sobie radzę z budowlanym stresem, im więcej stresu tym więcej biegania
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  5. Tynkowanie garażu.

    Koniec końców garaż zdecydowałem się otynkować i mam z głowy. Jeśli będę myślał jeszcze o warsztatowym charakterze pomieszczenia, to zaplanuję to dużo wcześniej i wymuruję z właściwego materiału, bo YTONG się do tego nie nadaje...
Strona 3 z 5