dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dom na wzgórzu

    No cóż, nie złożyłem dziś zamówienia na więźbę bo rozpiętość cen mnie zastanowiła; 650-820zł/m3 - terminy dopiero na lipiec, ale to akurat mi pasuje;]
    Jutro konsultacje i próba odpowiedzi na pytanie; co zrobić z wodą z dachu i wodą powierzchniową, której mam dośc sporo.
  2. budowe czas zaczac :))

    dzisiaj pojechalam jeszcze wieczorem i zobaczylam w jakim stanie panowie zakonczyli sciany
    a bylo tak



  3. "MARS" - Iwonki i Tomania... ogromna przygoda z bu

    dzisiaj wpadłe na budowe i troche złapałem wku..., żle wylana posadzka w garażu, źle zrobione schody, źle przyklejone bloczki, zaczynam wątpić w dokładność fachowców... powrót do domu i godzinna rozmowa z wykonawcą o nieprawidłowościach i konsekwencjach...




    ...
  4. Dziennik domku we frezjach

    No to mamy etap stropu za sobą - pięknie wylany :D


    Teraz niestety technologiczna przerwa ok. 10dni - czas bedzie upływał powoli tak samo jak wolno płynie rzeka, która znajduje się 50m od Naszego domku.
  5. B.Art i Lidex budują

    Dziś dzień dziecka - nasze dzieciaki oprócz prezentów dostały prezent w postaci bycia księżniczką i księciem, którym wszystko wolno - nie musze dodawać, że córcia zjadła tonę słodyczy, a mały był zadowolony z noszenia korony :)
    Ale co na budowie - jesteśmy w trakcie deskowania stropu, w zasadzie juz prawie skończone i jutro fachowcy zaczynają robić zbrojenia. We wtorek ma byc zalewanie betonem - w sumie 32 m3 betonu. No ale to jest strop monolityczny i tak miało być. ...
Strona 3 z 13