dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. WZ cd

    Wczoraj otrzymałem pismo w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego na wydanie WZ dla mojej działki. To znaczy, że coś robią
  2. Mój dom jest taki - czyli wnoski...

    Do jakich wniosków można dojść, czytając i oglądając wcześniejsze 4 wpisy?
    Cóż... wniosek nasuwa się tu tylko jeden - ten dom wygląda tak samo z zewnątrz, jak i we wnątrz... Powiem szczerze - był już czas, kiedy pomyślałam sobie : po cholerę mi to było...


    Uważam, iż w trakcie tego całego recyklingo mojego domu, "zniknięcie" włazu w łazience jest jednym z najrosądniejszych posunięć remontowych - ot, taka maleńka i bardzo konieczna przebudowa. W sumie, ...
  3. Mój dom jest taki - czyli to, co do wymiany (łazienka)

    Łazienka.

    W łazience, prócz okna, mam takie oto 2 monstra




    bojler i wcześniej już opisany, właz strychowy



    Chcę się ich pozbyć. Nie wiem jeszcze jak i kiedy, ale chcę się ich pozbyć. Prawdę powiedziawszy, ...
  4. Mój dom jest taki - czyli to, co do wymiany (podłogi, ściany)

    Podłogi.

    Bolą mnie ich różnice w wysokości (6cm, jak nie więcej), zakryte deski płytami pilśniowymi




    progi



    i utrzymanie poziomu. Przy czym dodam, że prawidłowe ustawienie mebli lub jakichkolwiek szafek jest ...
  5. Mój dom jest taki - czyli to, co do wymiany (okna, drzwi)

    Wcześniej było opisane poddasze, to teraz czas na okna

    Obecnie mam zamontowane 4 duże okna drewniane podwójne, skręcane (widoczne na pierwszym zdjęciu domu). Wszystko byłoby dobrze, gdyby były one bez "zadziorów", równe i szczelne. Ale, niestety, wieje przez nie, jak nie wiem co. Najgorsze okno jest w łazience.



    To stare okno skrzyniowe, ...
Strona 4 z 5