dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza sielanka

    No i napadało tak , że pompa do podlewania została uruchomiona w celu odpompowania jezior pod domem. :) Jeśli jutro nie będzie padać to od rana pompa zacznie pracować.Jutro bedzie się robił daszek nad wejściem , panowie murują ściany szczytowe , a ja malowałam resztę drewna dachowego.Mamy też probnik kolorów okien i mam tydzień na decyzje :lol: . Na okienka czekac będziemy tydzień.Fotek ni ma dziś , bo spieszyliśmy się , ale nadrobię jutro.
  2. Dziennik bardzo Serdeczny C30 - czyli Mollan chce mieszkać.

    No i zamieszkałem.
    Nie było łatwo, nie było szybko, ale w sumie chyba na to nikt nie liczył, no może oprócz mojej żony (w szczególności na to szybko). Żeby nie ten zakichany bank, to pewnie już bym pół roku temu robił ten wpis.
    Ciekawe jest to, że w kraju, gdzie wszyscy psioczą na budowlańców, moi okazali się najbardziej słowni ze wszytkich co maczali palce w budowie.
    Tak się zastanawiam czy ktoś inny od porojektanta, geodety, po facetów od wykończenia ...
  3. efekt motyla czyli Batuta

    Pracowity dzień dziś mieliśmy. Jako bardzo sumienni inwestorzy wszystkie podłogi przykryliśmy folią :o :roll: 8)





    to tak raczej książkowo :roll: wtedy podłogi nie wysychają zbyt szybko i beton może sobie spokojnie dojrzewać - zajmuje mu to około miesiąca - podobno dziennie schnie 3 mm

    A od jutra ocieplanie poddasza :wink:
  4. Dziennik Ged'a

    PONIEDZIAŁEK leje od kilku dni, zimno

    Akcja studnia.
    Przyjechała "FIRMA", trzech osiłków ręcznie wyciągnęło 80 metrów rury z pompą na końcu. Oczywiście chcieli kable ciąć nożami zamiast je normalnie śrubokrętem odkręcić. Nie obyło się bez "panie właścicieluuuu ma pan klucz 13" miałem, "ma pan manometr, bo my mamy tylko do 6 atmosfer" (pompa daje 18) - miałem, byłem przygotowany. Okazało się, że pompa jest nieszczelna. ...
  5. Dziennik agikz

    A teraz bardziej na temat.
    W sobote obudziło nas skrobanie po elewacji - tynkarze wykorzystali chwilową przerwe w ulewach i konczyli nasza elewację. Podmurówka z nowym tynkiem (tym razem polisilikat) wyszła ładnie, natomiast ścian z drzwiami jest plamista :(
    Dzisiaj rano Tombea zabrała swoją sofę i po 18 odwiozła nową - nie udało się dobrać skóry do tej na boczkach i musieli zrobić całkiem nową :roll: :)
    Panowie przywieźli, zmontowali i jeszcze opakowania ...
Strona 1 z 17