dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Retrospekcje Wlowika

    Zimowanie

    No i niestety nadeszła zima... W końcu to grudzień, nic dziwnego...
    Stoją więc ściany parteru, leży strop, szczerzą się w niebo pręty do murbelki i ścianki kolankowe. Podłoga parteru to rozdeptane klepisko usiane lasem stempli różnego rodzaju. Otwory okienne puste... Zadnych drzwi ani bram...
    Taki, trochę smutny widok, ale tylko gdy nie świeci słoneczko. Poza tym, to wszystko zgodnie z planem. Musi się wietrzyć, moczyć, wysychać i układać. ...
  2. Dziennik Whisperów

    I kilka zaległych zdjęć:

    Koparka koparkuje dół pod szambo


    Ustawiamy śmierdzący kontener na śmieci


    Montuje się szambo...


    ...ale ja nic nie widzę, bo reperuję światła w przyczepie.
    ...
  3. Dziennik Martki

    Bardzo dziękuję wszystkim za troskę o moje samopoczucie w robocie.
    Dzień męczący, nerwowy i owocny.
    Męczący w pracy. a nerwowy, cóż... Zabrakło 4 dachówek narożnych, tzn były potłuczone i reklamowałam, a tu do Statka przyjechały zamiast wypisanych na fakturze 4 lewych - 4 prawe.
    Luska biedna, jako, ze ja w pracy, nowej ( nie wypada w pierwszym dniu zwalniać się, bo dachówki) pofatygowała się na moją budowę, żeby powiedziec panom, ze dachówki nie przyjadą. ...
  4. Nurniego dziennik

  5. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    1-5 czerwca 2005
    Pogoda jest super. Chłodno, troszkę popaduje i nie musimy tak często polewać stropu. Rano i wieczorem robi to nasz sąsiad, a w południe przyjeżdża szef budowy zobaczyć strop, a także polać go.
    Zapomniałam zapisać nasze dotychczasowe wydatki przeznaczone na strop. Ponadto dziś zapłaciliśmy już za resztę dachu. Umówiliśmy się z hurtownią pokryć dachowych w kwietniu, że w czerwcu wchodzi na naszą budowę cieśla z dekarzem, bo wczoraj miała ...
Strona 1 z 5