dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Rock'n'roll !

    Tytuł postu nie jest przypadkowy. Wiele zespołów rockowych miało swe początki w garażu, gdzie działy się próby etc. Prace wykończeniowe zaczęliśmy od "garażówki", czyli wykończenia garażu. Właśnie... kiedyś "garażówka" to był konkurs dla młodych zespołów, teraz używa się tego słowa w odniesieniu do wyprzedaży gratów z domu. Nadałem "garażówce" nowe znaczenie : prace wykończeniowe garażu. Spędziliśmy mnóstwo czasu na dyskusjach, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: garaż, gres, kotłownia, treviso Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Błotny horror

    Ławy po wylaniu podręcznikowo polewałem wodą. Trzy razy dziennie przez 5 dni. Pierwszy raz polałem wieczorem, około 7 godzin po wylaniu. Majster i kier-bud mówili, że pierwsze polanie może być dopiero na drugi dzień. Nie wiem czy mieli racje, ponieważ w ciągu tych pierwszych kilku godzin schnięcia betonu powstało kilka spękań. Oczywiście drobnych, prawie niewidocznych. Kier-but twierdzi, że absolutnie nie mają żadnego znaczenia i że właściwie widzę je tylko ja skrupulatnie ...

    Updated 01-06-2013 at 10:04 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. projekt indywidualny IwaKrzys :)

    Cytat Napisał IwaKrzys Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	30052013644.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	193016Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0515.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	193017
    to tez komóreczka robione ale lepsza wiec cokolwiek widać, teraz przerwa drobna na schniecie law a w międzyczasie rozszaluje się je później przywieziemy już kupione bloczki betonowei będzie szla robota : byle do przodu