dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Koszty na dzień 2010.07.01

  2. drzwi wewnętrzne

  3. szkieletorek krasnoludek

    To ja, mam nadzieję, że sięzdjątka wkleją bez problemu, dawno tego nie robiłam



    Nie mam dzisiaj żadnych nowych, ale na jutro się postaram. w tym tygodniu zaczelismy pracowity urlop. Przyjechał mój tata i razem z nami twordo zabrał się do tyry (czyli ciężkiej pracy). Dziś skończyłam fugować podłogę w kuchni, Jestem siebie ...
  4. Nasza Wichura - remont prawie stulatka

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Nie wiem jak Wy Forumowicze , ale ja jestem fanką cegieł we wnętrzu, po prostu je Kocham
    Wykorzystując okazję , że nasz domek jest z bardzo znanej i cenionej cegły w naszych stronach, odkryłam ścianę w przedpokoju i w kuchni.
    Straszna robota ,ale efekt cudowny, nawet moja szlifierka miała dość i padła. Na jej nieszczęście jest na gwarancji ,więc musi dalej ze mną współpracować.

    Ściana w przedpokoju przed odkryciem:
    ...
    Kategorie
    Misja Wichura
  5. Nasza Wichura - remont prawie stulatka

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    No cóż co do okien to już są (19 szt )

    i drzwi też, może nie takie o jakich marzyliśmy ,bo budżet nie ten. Jeszcze zostały nam do wymiany okna na piętrze(12 szt).
    Najgorsze jest ich obrabianie. Musimy uważać na cegłę ,bo chcemy ją zostawić. Stosujemy zaprawę wapienną i jest trochę przy tym zabawy, a dodam ,że
    większość rzeczy robimy pierszy raz .
    Na dokładkę walczymy z ogrodem,
    ...
    Kategorie
    Misja Wichura
Strona 1 z 3