dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Ścianka kolankowa

    Murarze zalewają wieniec, to już ostatnia grucha na budowie.
    Na wieniec wyszło 3 m3 betonu po 210 zł + 250 zł zaległa opłata za sztyce, razem 1000 zł
    [IMG][/IMG]
  2. Ścianka kolankowa

    Murarze zalewają wieniec, to już ostatnia grucha na budowie.
    Na wieniec wyszło 3 m3 betonu po 210 zł + 250 zł zaległa opłata za sztyce, razem 1000 zł
    [IMG][/IMG]
  3. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    Dziennik pisany jest z niewielkim opóźnieniem (kilkudniowym) . Wczorajsze zdjecia robione były 21 lipca. Panowe pracę rozpoczęli 19 lipca od przywiezienia i rozłożenia konstrukcji po której bedą mogli się poruszać. Niestety trudno jest połączyć pisanie dziennika, prace zawodową, dom i budowę nowego gniazdka. Praca(7:30 - 15:05) - dojazd do pracy około45 min (mieszkam 25 km od Rzeszowa), powrót do domu (po drodze zahaczam o budowę) czyli jakieś 90 min,w domku niewielkie prace
    ...
  4. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    Dziennik pisany jest z niewielkim opóźnieniem (kilkudniowym) . Wczorajsze zdjecia robione były 21 lipca. Panowe pracę rozpoczęli 19 lipca od przywiezienia i rozłożenia konstrukcji po której bedą mogli się poruszać. Niestety trudno jest połączyć pisanie dziennika, prace zawodową, dom i budowę nowego gniazdka. Praca(7:30 - 15:05) - dojazd do pracy około45 min (mieszkam 25 km od Rzeszowa), powrót do domu (po drodze zahaczam o budowę) czyli jakieś 90 min,w domku niewielkie prace
    ...
  5. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    Dziennik pisany jest z niewielkim opóźnieniem (kilkudniowym) . Wczorajsze zdjecia robione były 21 lipca. Panowe pracę rozpoczęli 19 lipca od przywiezienia i rozłożenia konstrukcji po której bedą mogli się poruszać. Niestety trudno jest połączyć pisanie dziennika, prace zawodową, dom i budowę nowego gniazdka. Praca(7:30 - 15:05) - dojazd do pracy około45 min (mieszkam 25 km od Rzeszowa), powrót do domu (po drodze zahaczam o budowę) czyli jakieś 90 min,w domku niewielkie prace
    ...
Strona 3 z 5